Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha 2-3napig koplalok...

Hogyha 2-3napig koplalok (800-1100kcal) és utána EGY napig (mert esküvő) eszek ilyen 2300kcalt, az elronthat mindent, híznék? Utána folytatnám

Figyelt kérdés
mielőtt jönnétek a kiosztással, nem azt kérdeztem, hogy egészséges vagy nem:))
2016. máj. 30. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, az a 2300 kcal is kb szintentartó mennyiség, vagy max pár száz kalória plusz. A napi 1000 kcalod-ra meg tényleg kár szót is pazarolni. De ha ennyire keveset akarsz enni, legalább csináld normálisan, nézz utána a PSMF diétának.
2016. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Várj, jól értem: tehát csinálsz egy normális diétát, de az esküvő miatt kettő napig koplalnál a nagy zabálás előtt, aztán újra vissza megszokott diétádhoz? Az úgy elfogadható, bár én nem így oldanám meg. :)
2016. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Van az az étrend amikor 1700 körül esznek és aztán egy nap feltolják a kaját 2000 kcal-ra... és nem híznak el mellette. Szerintem a koplalás az mindig rossz stratégia! Mert két nap koplalás után a szervezeted minden egyes kalóriát a 2300-ból el fog raktározni.


Az emberi szervezet nem olyan egyszerű mint egy mérleg. Egyik serpenyője ennyi, másikba annyi, a két nap majd egyensúlyba tartja az esküvő napját.

Szerintem egyél inkább rendesen. Ha a test éhezik, akkor a kövi kalóriadús napom mindent elraktároz inkább!

2016. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előző 2 napba leüríti a glikogénraktárakat (2 nap alatt amúgy se kapcsolsz éhező üzemmódba, már ha létezik ilyen) esküvő napján pedig oda megy a fölösleg ch és nem zsírba, ennyi a történet.
2016. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez egy 3-4 napos rendes átlagú fogyásnak tűnik, bár kinek milyen a kalóriaigénye. Párnapos böjtöt jól bír egy egészséges ember, annyira nem durva, hogy megártana a normál nap.

Miért híznál? Mégis mitől? A kalóriadeficittől elég nehéz s nem tudom, van-e olyan szerencsétlen ember, akinek ennyi idő alatt belassul az anyagcseréje, majd felszippantja azt a picit, de ha igen, s a 3. napon hízik pár dekát, az előző napok fogyásával akkor is inkább mínuszban lesz...

2016. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#2: Nincs itt nagy zabálás, még csak 4000 kcalt sem eszik, márpedig az egy evősebb nap nálam, ritka, de zabálásnak nem tudom nevezni. Egy fogyósnak induló szolid nap este egy kis zserbóval, az 4000 kcal. 2300 az teljesen normális nap, bár én se fogynék tőle, csak mozgás mellett.
2016. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Énse tudom h lehet zabálásnak nevezni 2300kcalt, bár nekem a szintentartóm is 4000 körül van, és néha becsúszik 6-7 ezer kalóriás nap is, na az zabálás. Megjegyzem 170/70es férfi vagyok.
2016. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78% annyira unalmas vagy már. Tudom, te házi tojáson és uborkahéjas rántottán élsz, nagyon ügyike vagy... meg a pasid a rizsével, ezt mind naponta háromszor leírod... de azt azért talán te is tudod, a te elborult, beszűkült kis világodban, hogy egy lagziban, a nagy kínálgatás közepette "egyél még, hát meg akarsz sérteni, koccintsunk erre, meg arra, hát az esküvői tortából nehogy ne egyél, stb" lesz az ott bőven több, mint 2300kcal. Ez olyan, mint buli előtt mindenki elhatározza, hogy maximum csak egy sört fog inni, aztán a többség eléggé szétcsapva esik haza hajnalban.
2016. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 800-1100 az mióta koplalás? :D Az azért sok kaja, ha jól kiválasztod miket eszel.
2016. máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!