Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Két tanus polgári esküvőre,...

Két tanus polgári esküvőre, plusz utána egy vacsorára ti milyen ruhát vennétek?

Figyelt kérdés
November elején tartjuk két tanuval az esküvőnket. Csak polgári szertartás és utána egy vacsora a tanukkal. Én mégis szeretnék fehér ruhát, mert anélkül nem az igazi... ti milyen ruhát választanátok? Abroncsos klasszikus menyasszonyi ruhát nem szeretnék. Ötletek?

2015. szept. 2. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én egy ilyen ruhát varratnék/rendelnék, az időjárás miatt egyébként is lesz valami kabát rajtad.

2015. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez is tetszik, és tényleg szolid... Én eddig egy ruhát néztem, bár ez nem kifejezetten menyasszonyi ruha.... Véleményetek????


[url= [link]

2015. szept. 2. 13:14
 3/10 A kérdező kommentje:

Valamiért az előbbi linket nem nyitja meg... remélem most már jó lesz... :)


[link]

2015. szept. 2. 13:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyes amit kinéztél...

Ezt még később akár családi összejövetelre, színházba, egyéb hasonló helyekre is nyugodtan fel fogod tudni venni!

2015. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó,de azért cipőt húzzál!
2015. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Ez egy egyszerü nyári ruha, ez nem esküvöre való.


Az én véleményem, ha valaki nem farmerban vagy egyszerü utcai ruhában akar esküdni, az minimum vegyen fel egy koktélruhát, vagy a hagyományos kosztümöt, de ne egy nyári ruhába libegjen be, ha csak nem a balaton parton tartják nyáron.


Nekem egy vajszínükoktélruhám volt.

2015. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A cipő egyértelmű... :) Kicsit még akkor nézelődök, de azért ezt a ruhát se vetem el telhesen... :)


Köszönöm a válaszokat! :)

2015. szept. 3. 09:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze sokat dob, vagy ront a ruhán, hogy milyen anyagból készül.

Viszont az is igaz, ha nem akarod hogy az a ruha életed végéig csak a szekrényben álljon, mert egyéb alkalmakra nem vehető fel, ... szóval ezt neked kell eldönteni.

Amit választottál szabás, forma, az nekem szimpatikus, szép és szolid!

2015. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én estélyi ruha jellegűt választanék. Alkalmi, de nem abroncsos, nem puffos.

Pl. Mango oldalán is nagyon sok szép hosszú, fehér és világos ruha van, amik simán elmennek volna esküvői ruhának is.

[link]

2015. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én elegánsabbat választanék annál, amit linkeltél, szerintem sem esküvőre való (még akkor sem, ha csak 2 tanús)
2015. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!