Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodik a testem a...

Miért ragaszkodik a testem a plusz kilókhoz? Hogy fogyhatnék vissza? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sajnos fél éve önsanyargatással fogytam 5 kg-t,és elértem az álom 58 kg-t,ami a 170cm-hez pont jó volt,jól is éreztem magam.

Igen ám,de lett munkám (8-12 órás fizikai munka) és a rendszertelen étkezés miatt vissza is kúszott az az 5 kg. Mivel sokat állok, izmos a lábam,de jó lenne megint elérni az 58 kg-t. Mit tanácsoltok,hogy tegyem?



2016. máj. 19. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy. Mivel az 58 kg kevesebb, mint normál 170 cm mellé.

Mivel zsír és izom is kell a test működéséhez most valószinüleg mindkettőből pont elég van.

2016. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fizikai munka s izom mellett számomra se tűnik úgy, hogy különösebb felesleged lenne ennyivel, persze ezt neked kell látnod. De úgy tűnik, te a kilókkal foglalkozol, pedig azok nem fontosak. És ha 70 kiló lennél? Az is szuper, csak ne legyél hájas.

Aztán van olyan, hogy az ember a saját ízlése szerint igen vékony lenne, de a teste tényleg nem támogatja azt az egészségtelen szintet s csak szédelgős koplalással érhető el az... Ez eléggé érthető.

Nem tudom, van-e rajtad felesleg, de a leírás alapján nem vagyok benne biztos, hogy nemcsak arról van-e szó, hogy 58 kiló akarsz lenni mindentől függetlenül...

2016. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!