Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek nagyon vékony?

Hogyan lehetek nagyon vékony?

Figyelt kérdés

Duci lány vagyok, mindig is az voltam. A párom szeret és elfogad, ezt mindig mondja nekem. De egyszerűen utálom, amit a tükörben látok :( Nem vagyok elégedett magammal és ezért sokszor boldogtalan vagyok.

Mindig látom a gyönyörű vékony lányokat és szeretnék én is olyan szép és magabiztos lenni.

[link]


Hogyan lehetnék ilyen? :( Rengeteg fogyókúrát próbáltam, edzettem, de sosem bírtam hosszú távon tartani, mindig elkapott a falás és feladtam.

Boldogtalan vagyok és úgy érzem, sosem lehetek ilyen.


2016. ápr. 28. 18:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

-Reggelire: 1 db tojásból rántotta (nagyon minimális olivaolajon), fél szelet barnakenyér, zöldség


-Ebédre: roston sült 2 fél csirkemell (zsiradék nélkül sütve), salátával


-Tízórai: edzés után egy fehérjeturmix (kalóriamentes), vagy joghurt, zöldség fél szelet barnakenyérrel, vagy pár szem eper/egy banán


-Vacsora: joghurt, fél csirkemell, zöldség.

2016. ápr. 28. 20:20
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Joghurt, barna kenyér kuka. Rizs legyen, basmati vagy barna. És legyen több a fehérje. Egy tojás reggelire nagyon karcsú.
2016. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
a sima joghurtban is van fehérje, azzal nem értem, mi a gond. Napi egy szelet kenyér szénhidrátnék szerintem teljesen jó volt, a rizs az még több. Túl sok fehérjét sem akartam enni, semmi szükségem húgysavlerakódásra az ízületeimben, sajnos hajlamos vagyok rá és tapasztaltam is több húsnál.
2016. ápr. 28. 23:30
 14/15 anonim ***** válasza:
55%

2.5 dl joghurtban van kb. 8 g fehérje...

Szeretnél lefogyni, de közben meg ellenkezel,meg megmagyarázod. Felőlem egyél kenyeret, nekem tökmindegy!

2016. ápr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Magabiztosság nem súlyfüggő, szóval bármilyen gebére is kínzod magad, nem fogod tőle jobban érezni magad.
2016. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!