Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ilyen vékony?

Hogy lehetek ilyen vékony?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon kövér vagyok, és ezt csak magamnak köszönhetem. Tulajdonképpen nagyon szeretek enni, ami súlyosan közrejátszik a kinézetemben. Szeretnék ezen változtatni bármi áron. Mondanátok olyan fogyókúrát, amivel lefogyhatok gimire? (jövőre leszek középiskolás) Emellett a sportot is szeretném elkezdeni, a legvonzóbb mozgási forma az számomra a bicajozás lenne, de nem tudom mennyire hatásos. Írnátok tapasztalatokat? A motivációm mindenképp megvan, hisz megszeretném mutatni az engem csúfolóknak, hogy tudok én is sovány lenni, és azt szeretném hogy a szüleim is büszkék legyenek rám, mert ők is szeretnék hogy lefogyjak :)

Súlyom: 90 kg

Magasságom: 162 cm

Ideálom: [link]

Továbbá az lenne a kérdésem, hogy ez mennyire megvalósítható? Mármint lehetek ilyen alkatú valaha, vagy ez számomra irreális? Ha nem megvalósítható, mi az a súly ami számomra elérhető?

14L

ui.Bocsánat ha kicsit kusza, és sok kérdést tettem fel egyszerre :DD Előre is köszi a válaszokat! :)


2015. jan. 10. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Röviden: teljes testes edzést végezz (bicikli csak láb)

erősítést, még jobb ha elmész küzdősportolni.


Olvass a lowcarb táplálkozásról, alapismereteket olvasd el a Sárga Kapszula című online elérhető könyvben.

Egészítsd ki a paleo táplálkozás megismerésével, ebből megtudod mely élelmiszerek pontosan miért lehetnek károsak, hogyan okoznak betegségeket (elhízást, hormonzavarokat, rákot)


Ha ezeket elolvasod, megérted akkor többet fogsz tudni mint sok orvos/dietetikus, többet érsz vele, mintha minden egyes dolgot külön-külön megkérdezel :)

2015. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia! Az ideális testsúly 162 cm körül az az 50-52 kg

Ez azt jelenti , hogy 40kg kéne lefogynod ami valóban rengeteg viszont sok akarat erővel elérhető.

2 lehetőség van

1.Ha megteheted (pénzre gondolok) akkor menj konditerembe és fogadj személyi ezdőt és az ő segítségével 100x szebb alakod lesz mint annak a lánynak a képen.

2. Viszont ha nincsen erre lehetpséged akkor a következőt teheted:

A felmérések szerint egy átlag ember aki különösebben nem vszi nagyon túlzásba a fogyókúrát az 1-1,5 kg-t fogy hetente ehez fiszont az kell , hogy:

Reggel egyél tojást vagy egy kevés gabonapehyhet natúr joghurtal. (nem cukros gabonapelyhet , hanem natúrt)

Tízóraira:BÁrmiyen zöldség vagy gyümölcs lehet csak ne banán legyen.

Ebéd: A legjobb ha nem eszel zsíros húsokat , inkább csirkét, halat, vagy bármilyen alacsony szénhidrát tartalmú, fehérjében gazdag ételt.

Uzsonna: ugya az mint a tízoórai

Vacsora: Ügyelj arra h lefekvés előtt 3 órával már ne egyél. pl.: ha 9-kor fekszel le akkor 6 óra után már ne egyél.Maximum egy narancsot vagy egy aszalt szilvált ha már nagyon nem bírod.

Vacsorára jóval kevesebbet egyél mint ebédre, bármit ehetsz csak ne legyen benne szénhídrát (legalábbis ne olyan sok)

A fogyókúra egyik lényege , hogy egy nap 1000-1200 kcl-nál ne vigyél be többet a szervezetetbe mert lerakódik.

Sport: amíg nem éred el a 70 kg , minden másnap biciklizz minimum egy fé órát, mellette végezz felüléseket é emelj súlyt mert a biciklizés nem formálja a felsőtestet de az alsót annál inkább. Mindazonáltal a biciklizés kardió edzés ezért érdemes a comborda és tornagyakorlatokat végezni.

Miután elérted a 70 kg-t már elég lesz hetente 3x megismételned a feladatokat és az elmélet által amit az elején írtam ha holnap elkezded akkor kb 40-49 kg-t fogyhatsz le 2015. szeptember 1.ig

Remélem tudtam segíteni. Sok sikert!

Legyél kitartó és sikerülni fog! :D

2015. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a kép amit linkeltél már szörnyen néz ki. Betegesen sovány, anorexiás, te ne akarj ilyen lenni.

Oké, tényleg sok az a 90 kiló, de azért ésszel és egészségesen. :)

2015. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ideálod egy ronda anorexiás lány, semmi egészséges sincs benne. Láttad a hasát?!


Először is tisztázzuk, miért is híztál el? Eddig hogyan étkeztél? A szüleid is elhízottak?

2015. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat ha ismételnék valakit az előttem szólók közül.

Persze, bármit elérhetsz. A kérdés, hogy milyen áron.

Ha az ideálod akarsz lenni, anorexiás leszel. Ha tényleg csak a táplálkozási szokásaid miatt vagy túlsúlyos, akkor le tudsz fogyni. Viszont az a nő a képen nem azért néz így ki mert egészségesen eszik.

A drasztikus fogyókúrához túl fiatal vagy még.

Mindenképpen kezdj el sportolni, de a bringázástól ne várj nagy fogyást. Kezdésnek megfelelő diéta mellett jó lehet a futás vagy valami ugribugri (zumba, kangoo, trambulin edzés) aztán ha ráérzel az ízére, lesz sikered és éllóképességed kívánom hogy megtaláld a számodra megfelelő komolyabb sportágat.

2015. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan olyan undorító szeretnél lenni?


A célodhoz elég kemény fogyás kellene a hátralévő kb. 8 és fél hónapban, 40kg-ig legalább le kéne sanyargatnod magad, amihez heti 1,5-2kg-os fogyás kellene, ami nem túl egészséges.


Válasz egy sokkal szebb és egészségesebb példaképet.

2015. jan. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Napi fél óra bicajozás nagyon jó ötlet!

Igyál sok vizet,ne egyél fehér lisztes dolgokat (kenyér,tészta)cukros kaját,édességet.

Helyette hús(csirke,hal),zöldségek,tojás,túró,ilyesmi.

Anyukádat kérd meg hogy segítsen.

De!!!

Isten ments hogy ilyen ronda gebe legyél mint a linkelt képen a lány!!!

2015. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!