Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én már nem is lehetek sose...

Én már nem is lehetek sose vékony alkatú?

Figyelt kérdés
Édesanyám alkatát örököltem,a csontjaim vastagok,és mielőtt bárki is jönne okoskodni,onnan tudom,hogy a csípőm széles,a vállaim is,és nem 5 cm-es a csuklóm.De van rajtam háj,meg izom is.Ha megfelelően étkezem,és mellette sokat mozgok,le tudok fogyni?Lehetek még én is vékony,vagy ez veszett ügy?Leginkább a lábaim,meg a seggem zavar,oda hízok mindig,azok a legvaskosabbak.
2011. aug. 31. 10:34
 1/4 bix ***** válasza:
100%

a vastag csontozat éa a széles csípő váll azért nem ugyanaz. a súlyod változhat a csontozatod összetételéből adódóan de azért ez minimális eltérés extrém esetekben is.


ha a csípőd és a vállad vastag az megint nem jelenti feltétlenül azt hogy nem fogsz sovány lenni. lefogyhatsz, de az alap alakod megmarad. a zsír mennyiségét nem a genetikád fogja meghatározni hanem a szülők által átadott evési szokások. egy duci anyukának azért duci a tizenéves lánye mert ugyanazt eszik és ugyanúgy nem mozog semmit. nem azért mert ilyen géneket örökölt.


lehetsz vékony ha normális kajákat eszel és mozogsz.

2011. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, és bármivel próbálkozok kudarcba fullad :(
2011. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyasmik, amiket nem lehet sajna semmivel sem befolyásolni, mert genetika (ahogy te is írtad anyud is ilyen. ha még apud is hasonló akkor duplán..)

http://www.youtube.com/watch?v=T2onHaKs5zs&ob=av2e -> Livvi Franc pl. genetikából ilyen, azért vannak ilyen gazella lábai stb mert biztos ilyen a családja is.


Nyilván nem nyújthatod meg a lábaid, de a zsírt le lehet faragni, és akkor soványabbnak fogsz tűnni!

Plusz praktikák: viselj magassarkút, az nyújtja a lábad! ha lehet kerüld a lapost. Meg viselj fekete gatyót, ilyesmik:)

2011. szept. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bix ***** válasza:
100%

a kérdés arra vonatkozott hogy zsírt veszíthet e, és erre még mindig az a válasz hogy igen, fogyhat. a zsír raktározási képességet csak nagyon kis mértékben befolyásolja a genetikai adottságod, tény hogy a vázszerkezeten nem fogsz tudni változtatni (szélesebb hát, széles csípő, stb) de az evési szokások változtatásával és megfelelő mozgással bárki fogyhat akinek nincsen orvosilag releváns betegsége, hormonproblémái pl...


tény hogy van genetikai faktor is a történetben, pl ha valami defektes gén beleszól eleve valamelyik enzim termelése nem megfelelő, de ez nagyon ritka eset, és ez is kezelhető

2011. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!