Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek nagyon vékony?

Hogyan lehetek nagyon vékony?

Figyelt kérdés

Duci lány vagyok, mindig is az voltam. A párom szeret és elfogad, ezt mindig mondja nekem. De egyszerűen utálom, amit a tükörben látok :( Nem vagyok elégedett magammal és ezért sokszor boldogtalan vagyok.

Mindig látom a gyönyörű vékony lányokat és szeretnék én is olyan szép és magabiztos lenni.

[link]


Hogyan lehetnék ilyen? :( Rengeteg fogyókúrát próbáltam, edzettem, de sosem bírtam hosszú távon tartani, mindig elkapott a falás és feladtam.

Boldogtalan vagyok és úgy érzem, sosem lehetek ilyen.


2016. ápr. 28. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Neked is ilyen a csontfelépítésed? Ha nem akkor soha nem lesz ilyen alakod.
2016. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem tudom, milyen a csontfelépítésem, mert még sosem láttam őket :DD
2016. ápr. 28. 18:45
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem olyan a csontozatom, de amennyire az alkatomtól telik, szeretnék vékony lenni
2016. ápr. 28. 18:56
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Készíttess egy homorú tükröt, ami mindig vékonynak mutat majd. Egyébként meg magadat kérdezd, hogy miért zabálsz annyit és olyat.
2016. ápr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem, ha felteszek egy kérdést, miért nem lehet arra választ adni, miért kell a másikat bántani, mert változni szeretne?

Egyébként nem zabálok sokat, néha a vékony barátnőim még többet is "zabálnak én meg csak nézek hogy de jó nekik, hogy ez sem látszik meg rajtuk.

2016. ápr. 28. 19:12
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

"de sosem bírtam hosszú távon tartani, mindig elkapott a falás és feladtam. " - "Egyébként nem zabálok sokat,"

Te vagy debil vagy minket nézel annak?

Troll kérdés, abból is a gyengébb fajta.

2016. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és hány kg?
2016. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bírod tartani a diétád, akkor sehogyan. Én is mostanában adom fel, de én lassan három hónapja bírom és le is adtam 13kg-t. Szóval, ja nem ördöngösség.:)

Amúgy szerintem a kép, amit linkeltél pont egy ijesztően vékony lányt mutat, szerintem már nem szép. De hát kinek mi.

Mindenesetre lehet, hogy csak rossz étrendet választottál, koplalós diétába kezdtél. Azt senki nem bírja sokáig tartani. Jó étrenddel, sokkal könnyebb. Ráadásul az első eredmények után a kedved is sokkal több lesz a folytatáshoz.:)

2016. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Fél évig diétáztam nagyon durván, szóval addig én is bírtam, mellettem heti 3-4-szer jártam edzeni. 8 kiló ment le, de nagyon szenvedtem és tovább már nem ment
2016. ápr. 28. 20:04
 10/15 anonim ***** válasza:
Leírnád azt a diétát kérdező? Érdekelne.
2016. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!