Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyors, eredményes fogyás? Hogyan?

Gyors, eredményes fogyás? Hogyan?

Figyelt kérdés
lenne néhány felesleg a hasamon. este 7-után már nem eszek semmit, és a kennyérről is lassacskán próbálok lemondani. Folytassam így? ti mit tanácsoltok? tapasztalat?
2016. ápr. 15. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, ha gyorsan akarsz, akkor ne csak lassacskán mondj le és ne is csak a kenyérről, hanem a lisztes és a cukros dolgokról alapból és kezdj el sportolni, ha eddig ezt még nem tetted. Ha nem tudsz lemondani a lisztes dolgokról, akkor egyél teljes kiőrlésű vagy zablisztes dolgokat, de a gyors eredményhez inkább mondj le róluk teljesen. Én így értem el viszonylag gyorsan eredményt. Több sport kevesebb liszt, cukor, olaj és zsír.
2016. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A fogyás kulcsa:kevés evés, sok mozgás.

Ha nem megy:mégkevesebb evés, mégtöbb mozgás

2016. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A fogyás kulcsa: ilyen nincs, mindenkinél máshogy működik. Kicsit bonyolult, de számold a kalóriákat, és számold ki a napi anyagcsereszükségletedet(beírod googleba kiszámolja). A lisztes dolgokról és a cukrosról tényleg mondj le. Kenyér helyett pl ehetsz puffasztott rizst, az enyhén sózottat én kifejezetten szeretem, vagy abonettet, ebben elég kevés a szénhidrát. Emellett a cukros dolgokat kerüld, de azt azért ne felejtsd el, hogy a szervezetnek szüksége van cukorra!! Ez viszont nem azt jelenti, hogy kólát iszol( kerüld az üdítőket). Igyál rengeteg vizet, napi 2-3 litert. És egyél gyümölcsöt, zöldségeket, napi 5szöri étkezés, mindig kicsi adagok. és mozogj, de ne csak hasizom gyakorlatokat végezz,hiszen nem tudsz csak egy bizonyos helyről fogyni. remélem segíthettem

17/L

2016. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szervezetnek szüksége van cukorra, de speciel szénhidrátevésre nem, persze az úgyis elkerülhetetlen s nincs is ezzel baj.


Csak mert nem eszel este 7 után, s nem eszel kenyeret, cukrot, még nem fogysz. Csak akkor, ha kalóriadeficitbe kerülsz, ami persze egyeseknél megtörténhet a fentiek mellett. Másnál nem teszi sokkal durvább megszorításkor sem.


Mindenképpen eddz.

2016. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ok, akkor most valaki magyarázza már el nekem legyen olyan kedves, miért is van szüksége a szervezetnek cukorra, amikor önmaga is elő tudja állítani?


Egy éve nem eszek cukrot, max nagyon ritkán fruktóz formájában. És köszönöm, jól vagyok. ;)

2016. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A szervezetnek szüksége van cukorra, de speciel szénhidrátevésre nem,"


Szóval a cukor nem szénhidrát?

2016. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia:) Én két hét alatt fogytam le, 10 kilot.Es mielott azzal jonnetek, hogy ennyit nem egeszseges ennyi ido alatt lefogyni es csak izombol ment le, kozlom veletek hogy vegig orvosi felugyelet mellett csinaltam, mert sportolok es ha veszitek az izomtomegembol, az jelentos visszaesest jelent. Hulyeseg hogy ne egyel szenhidratot, a szervezetednek ugyanugy szuksege van ra. Szerintem a kaloria szamolgatas is bonyolult nekem nem jott be.

Leirom en mit csinaltam.. Eloszor is nagyon de nagyon akartam es borzasztoan hittem magamba. Ez szerinten a legfontosabb.. Aztan kb. Igy nezhetett ki egx napom. a ket het alatt: Reggeli: tojas akarmilyen formaban.. Mert nagyon laktat es feherje. Utana bizilabda es viziarobik. 1-1 ora.. Aztan ugye ebed.. A tanyert osszuk szet.. Az egesznek a felen legyen zoldseg es gyumolcs a maradekon hus, viszont fontos hogy egyunk szenhidratot is, en azt mindig pont egy kanallal ettem, szoval kb. Egy mareknyi. Utana megint vizilabda. Igazabol azt, hogy mit sportolj ezalatt nagyon ki kell gondolni, mindenki mas, en a vized sportoktol fogyok, van aki viszont a futas.. Stb.. Szoval na.. Ez is egy ora kb. Aztan ennyi este nem eszunk. Ihatunk es max ennyi. Egy heten egyszer, nasizhatunk is, en pl jegkremet ettem meg fagyit.. Remelem tudtam segiteni

2016. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen orvos javasolta, hogy ebéd után már nem ehetsz többet, de az nem volt normális.
2016. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Draga nyolcas, akkor oszinten mondd mar el hogy en hogy csinaltam? Valaszoltam a kerdesre es leirtam egx hasznalhato modszert a sok szarsag helyett higgy amit akarsz, az irigyseg nagy betegseg kedves:)
2016. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!