Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet így lefogyni?

Hogyan lehet így lefogyni?

Figyelt kérdés
Lelki problémáim vannak legtöbbször azért zabálok,hogy valamivel szórakoztassam magam. Könnyen elérhető,kényelmes és viszonylag olcsóm hobbi. Nem akarok ilyen megzakkant hülye lenni,hogy kicseréljem pufirizsre a kenyeret vagy paleo/dinnye/vibrátor diétát csináljak. Hogyan lehetne visszazökkenteni az agyam a normális kerékvágásba?
2016. márc. 17. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem változtatsz az étkezési szokásaidon mert zakkant dolognak tartod akkor sehogy.
2016. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Hat koszi hogy zakantnak tartasz de legalabb lefogytam 20 kg ot es 3 orankent szinte hanyingerig eszem csak mert minosegi kaja es megtehetem
2016. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szórakozásból eszel akkor nagyon sehogy.

Az első lépés az lenne hogy próbáld meg ezt a szokást leépíteni. Nem kell egyből azt a hungarocell vackot enni, csak akkor egyél amikor éhes vagy ne akkor amikor unod magad.


De ha össze akarod kötni a kellemest a hasznossal vedd elő a biciklit és menj el bicajozni ha már itt a jó idő. A kimozdulás biztosan jól fog esni, de ha ráállsz arra hogy minden nap egy-két órát rááldozz akkor sok kilót lke lehet faragni úgy hogy nem kell rágörcsölni arra hogy mit eszel.

2016. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem olcsó hobbi, bár lehet, hogy neked a zabálás nem azt jelenti, mint nekem... S való igaz, azért meg lehet oldani olcsón is, pl. a sült káposzta szuper és olcsó... Bár elhízni nem tudnék mellette, mert ez a zöldség pont kevés zsírt igényel...


Ha zakkant neked a pufirizs (szerintem poén, bár a kenyeret nem helyettesítem vele, inkább csokiba rakom, mandulás-diós-mazsolásba, szerintem finom lesz és az erősen szénhidrátszegény diétámba is befér, mivel nem egy fél kilót eszem belőle, csokiból nem kell sok) vagy a paleo (szerintem az okés, ha az ember ízlésének megfelel), akkor csináld a saját fejed szerint. Ez a legjobb módszer, bár nem egyszerű rájönni, mi is fekszik nekünk.

3 mondatból senki nem tud segíteni rajtad, a legjobb pszichológusnak vagy pszichiáternek is több kellene...

Szerencséd van, rengeteget kell még enned életedben csak ahhoz, hogy élj s működj. Bőven telepakolhatod élvezetes ételekkel még a fogyásod időszakát is. No persze, nonstop azért nem ehetsz vagy nem akármit...

Az szomorú, ha annyira nem működik a tested jelzőrendszere, hogy jóllakottan is tovább eszel, habár nem megfelelő étrend mellett én se működöm normálisan. Ha te is ilyen vagy, akkor jó étrend kell, amivel megfelelően jóllaksz és eszedbe se jut tovább enni. Nem ritka, hogy valaki a sok kis gyors ch, édesség, rágcsa mellett sokkal hamarabb eszi túl magát, mint hogy tisztességesen és kielégítően jóllakjon. Az is lehet, hogy érzed, hogy eleget ettél, de valami kisördög tovább etet... Míg jó étrenden minden flottul megy. Se őrült evészet, se éhezés, csak jóllakott fogyás.

2016. márc. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk foglald el magad értelmes dolgokkal?
2016. márc. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szórakoztasd magad edzéssel, és kajálj normálisan.
2016. márc. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!