Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki mennyit fogyott úgy, hogy...

Ki mennyit fogyott úgy, hogy ebéd után már nem evett semmit reggelig?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 12:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#9: Nincs hizlaló étel. A kalóriatöbblet hizlal. Némely étel persze általában kerülendőbb, a gyümölcs és a pirítós pont ilyen... Természetesen ez emberfüggő, de a cukrok általában nem a legjobb választást jelentik.
2016. febr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

"Nincs hizlaló étel. A kalóriatöbblet hizlal. Némely étel persze általában kerülendőbb, a gyümölcs és a pirítós pont ilyen.."


A cukros ételek köztudottan hizlalnak, sőt, betegségeket is okoznak. A gyümölcsök egészségesek, és fogyókúrára tökéletesen alkalmasak. Lehet, hogy másoknál genetikai alapon még azok is fognak, de én azok segítségével fogytam le. Például sokat köszönhettem az epernek, amelyet minden este edzés után ettem 6 óra után. A pirítóssal meg nem tudom mi a bajod. Na ja, mondjuk ha a 160 Ft-os gyurmás kenyérből csinálsz pirítóst, akkor nem csodálom, rárakódik az emberre.

2016. febr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem, nem hizlalnak a cukros ételek. Simán lehet fogyni mellettük is. Az inzulinszintet megdobják, ami a zsírraktározás irányába hat, s általában nem laktatnak jól, de kalóriadeficitben így is fogyunk. A kalóriatöbblet hizlal, nem valamely étel.

A szénhidrátos ételek általában előnytelenebbek fogyáskor, a kenyér és a gyümölcs is ilyen. De tuti írtam az előbb, hogy ez persze emberfüggő. Van, aki nem lesz farkaséhes egy kiló gyümölcstől, inkább fordítva. (Bár a banántól én se leszek az, legalább egy óráig.)

Az hizlal, amiből az ember kalóriaigény fölött fogyaszt (s a teste el is raktározza, mert pazarolhat is vagy rossz lehet a felszívódás, megakadályozva a felesleg eltárolását).

2016. febr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azta pár nap alatt 3 kg! Na ezt én is kipróbálom.
2016. febr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát én nem fogyózok, de szerintem simán ki lehet bírni, ha délelòtt sokat ettél. Fogyni fogsz, de csak vizet és izmot, úgyhogy hülyeség ezt csinálni.
2016. febr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sok évvel ezelőtt csináltam, 6 hétig birtam nyáron, a hat hét alatt 12 kilót fogytam.
2016. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!