Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki mennyit fogyott úgy, hogy...

Ki mennyit fogyott úgy, hogy ebéd után már nem evett semmit reggelig?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy sok ilyen idióta lenne.
2016. febr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csináltam már ilyet 3-4 napig, és 3 kilót fogytam.
2016. febr. 29. 12:33
 3/16 anonim ***** válasza:
Persze, csak azt ne mond, hogy rá 3-4 napra megint nem jött vissza.
2016. febr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem jött vissza pedig.
2016. febr. 29. 12:47
 5/16 anonim ***** válasza:
ennek semmi értelme.
2016. febr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
majd fog. életmódváltással lehet tartós eredményt elérni
2016. febr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én semennyit, mivel ez nem nekem való :)

Nem hülyeség ám, vannak időszakos böjtölők, akik életmódszerűen csak délelőtt esznek. Nyilván van, aki fogy vele, van, aki súlyt tart s van, aki izmot épít vagy hájat növeszt. Ez nem azon múlik, mikor eszik az ember.

Persze van, aki már ennyitől fogy. Vannak emberek, akik még 8 óra alatt sem képesek 2000 kcalt bepakolni (nekem ez elég fura, mivel ez rengeteg idő. nekem pedig félóra alatt menne, mert én tudok enni, sőt, kizárólag sokat tudok. a fenti módon én nem fogynék semmit. ha valaki azt mondja, hogy nincs vacsora, akkor az ebéd 2000 kcaltól indul. ez amúgyis jó méret, csak nem fogyok vele).

2016. febr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az időszakos böjtölök déltől/délutántól esznek estig, nem reggeltől délig.
2016. febr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Azok az emberek, akik ezt csinálják, nincsenek a helyzet magaslatán. Enni ugyanis kell, csak a körülményeket kell megváltoztatni. Ez nem fogyókúra, hanem önkínzás.


Én, amikor fogyókúráztam, nagy mértékben csökkentettem azokat az ételeket, amik hizlalnak. Többségében gyümölcsöket, zöldségeket, pirítóst ettem, emellé mozogtam, és meg is lett az eredménye. 1 hónap alatt több kiló is lement.


Egyébként, ha még ezzel a módszerrel el is éred azt, amit szeretnél, de egy idő után vissza állsz a normális étkezésre, akkor nem kizárt, hogy nálad is működésbe fog lépni a jojó-effektus.

2016. febr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8: Az időszakos böjtölők evési ablakjának a mérete és elhelyezkedése merőben egyedi. Miért nem nevezed időszakos böjtölőnek azt, aki csak reggelizik? Definíció szerint az.

Tény és való, hogy a legtöbben a délelőtti evést szeretik kihagyni, ebben van is logika, de sokfélék vagyunk. Van, aki kizárólag késő este eszik, van, aki csak délelőtt. Bárhol lehet az ablak s lehet a mérete félóra és 8 óra is, s persze van, aki rendszeresen minimum 36 órás böjtöket tart időszakos böjtölőként.

2016. febr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!