Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a felülés?

Mennyire hatásos a felülés?

Figyelt kérdés
Vagy hasprés. Hasról szeretnék fogyni. És mennyit kell belőle csinálni ? Tanácsokat szivesen fogadok;)
2010. márc. 28. 23:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én az oltósokkal vagyok. Én se szépen válaszolok, és az a baj, hogy még így sem értik meg(akik hallgatnak bunny audioblogot azok tudják, hogy az emberek nem értenek meg egy szöveget ha csúnya szó van benne), hát az ilyen idióta kérdések nagy részénél tényleg nem értik meg, és még itt a sok kommentelő ezeket védi mert nem szépen mondjuk el. Sokszor belinkeltem már én is a body.buildert, meg az alapismeretek részét, elmondtam pár dolgot de nem fogja fel a nagy részük. De mondjuk ne aggódj 23.15ös, nyugtasson az hogy mi értünk hozzá, és nem mi fogunk szarozni azon hogyan fogyjunk le 10 év próbálkozás után. Én veled vagyok!:)


kezdet voltam.

2010. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát ha Bunnytól tanulsz írni, csak gratulálni tudok. A kérdezős oldalakat fórumokat azért hozzák létre, hogy az emberek nyugodtan megkérdezhessenek bármit és normális választ kapjanak rá. Bunkóság van az egész világban senki nem azt keresi itt.

A felülés a hasizmot erősíti fogyni kardió és aerob edzéssel tudsz illetve azzal, hogy kevesebb kalóriát viszel be mint amit igényel a mozgás mennyiséged!

2010. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Írni iskolában tanultam meg, nem tudom te akkor hol jártál!
2010. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!