Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a felülés?

Mennyire hatásos a felülés?

Figyelt kérdés
Vagy hasprés. Hasról szeretnék fogyni. És mennyit kell belőle csinálni ? Tanácsokat szivesen fogadok;)
2010. márc. 28. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem akarlak elkeseríteni, de olyan hogy fogyás onnan ahonnan szeretnél, az nem nagyon létezik.


Egyébként haspréssel hasizmodat elég jól lehet erősíteni.Viszont derekat is eléggé igénybe veszi.


Inkább rendszeres futás vagy biciklizés lenne a megoldás, amit természetesen lehet párosítani a hasizomerősítéssel.

2010. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Komolyan mondom mostmár csinálok egy honlapot ahol leírom, hogy kib@szottul nem lehet irányítani azt, hogy honnan fogysz, stb. stb. És amikor ezt a f@szságot megkérdezik, csak mindig belinkelem ide...
2010. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Utolós!


Felesleges lesz, mert akkor is lesznek olyan bunkó parasztok, akik beszólnak, hozzád hasonlóan.

2010. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Második válaszoló sajnos van már ilyen oldal (body builder),de látod ,mindenki fosik rá ívesen és felteszik ugyanazt az idióta baromságot 150jére,ha leirod az igazságto,hogy nem lehet egy hónap alatt 25 kg felzabált hájat lefogyni,hogy nem lehet napi 50000 felüléssel kockás hasuk,hogyha felette van 10 centi zsir,hogy ha 5 után nem eszel és éjfélig fentvagy szétmarja a savad a gyomrodat,és ha napi 2* zabálsz akkor nem tudsz szarni egy hétig.. KIT ÉRDEKEL!
2010. márc. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Basszus elvileg ha valaki nem ért valamihez, akkor a hozzáértő segít neki, és örül hogy segíthetett és átadhatta a tudását. De az ilyenek, mint ti... Én is találkozom az oldalon olyan dolgokkal, ami nekem evidens, mégsem barmolom le a kérdezőt, mert nyilván ő meg olyanhoz ért, amihez én nem.
2010. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

"Basszus elvileg ha valaki nem ért valamihez, akkor a hozzáértő segít neki, és örül hogy segíthetett és átadhatta a tudását."


Ez így van és így is tettem már jó pár alkalommal itt. Már számtalanszor leírtam és meguntam. Mostantól csakazértis oltani fogok itt mindenkit. Igenis takarodjanak el ezzel foglalkozó honlapra és tájékozódjanak, ne pedig a tömeg tévhiteit ismételgessék.

2010. márc. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
73%
futás felülés ugrálokötél ha öszinte akarok lenni az egyik legnehezebb dolog a hasból leadni türelem és edzés kérdése kitartás is persze :)
2010. márc. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
90%

Sosem értettem az olyanokat akik nem segitenek mégis irnak..

Ha már azzal töltöd az idődet hogy irsz legalább normálisat,vagy semmit sem.

kedves kérdező.

Hasról pontosan nem lehet fogyni.

Én azt ajánlom hogy egyél kevesebb cukros dolgot, viszont más ételt ne vonj meg magadtól este 6ig. egyél naponta minimum 4x csak kisebb adagot.Minden este mehet a felülés/hasprés eleinte mondjuk 20-at ha nem vagy hozzászokva,aztán emeled 10esével.50 az már szép szám. Ezenkivül járj el néha uszni,ez javitja a tartásodat,meg fuss kinn,ugyis most szép az idö,jo levegő,akár zenét is hallgathatsz közben.:)

Sok sikert.:)

2010. márc. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én sem értettem soha,miért kell oltogatni másokat ha csak bunkó módon tudsz hozzászólni a kérdéshez.Takarodj és máshol vezesd le az ideg betegségedet,vagy nyugodtan csinálj egy olyan oldalt hol leírod amiket gondolsz,majd utána mi is megyünk oda bunkó dolgokat írogatni;)
2010. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ÉRTELMES válaszolóknak a segítséget
2010. márc. 29. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!