Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlyzós edzés mellett, hasi...

Súlyzós edzés mellett, hasi felesleg ledolgozása?

Figyelt kérdés

kb 3. hónapja járok konditerembe(első 2 hónapban csak átmozgattam, sok mindent nem fejlődtem) osztott edzéstervvel heti 3x járok kondiba.Edzés után scitec edzés utáni fehérjeport szedek(Tinédzserkoromra tekintettel jót is tesz a plusz fehérje.) Hasizom is elő van írva, csinálom is rendesen de mivel a hasamon van 1 cm, kb 1-2 kg felesleg ezért nem látszik a fejlődés, minden máshol igen. Mit tudnék csinálni ennek a feleslegnek az eltüntetése érdekében?

15/f



2016. jan. 30. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta, a többit jól csinálod, az étrendről nem hallottál eleget? :) Jó étrend és kalóriadeficit, ezt így kell.
2016. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zsírból való fogyásra én az aerób gyakorlatokat ajánlok(106 ról jöttem le 80ra) azok elég hasznosak tudnak lenni, csak melette mindig egyél sok fehérjét, hogy az izmaidnak ne legyen baja tőle.( biciklizés,futás,tempós séta szinte bármi szóbajöhet.) Good luck!
2016. jan. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szabi.L ***** válasza:
Súlyzós edzés után menjen 20-30 perc séta emelkedőn. Étrendről nem írtál semmit. Ha nincs, akkor azt is rendbe kellene rakni.
2016. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!