Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tojás diéta közben lehet...

Tojás diéta közben lehet paprikát, répát, paradicsomot. Stb. enni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Légyszíves avass be, mi az a "tojás diéta"??
2016. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2016. jan. 26. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ha tönkre akarod magad tenni nyugodtan csináld. :D

Egy újabb "divat diéta".

Amugy, ha normálisan leakarsz fogni akkor egészségesen egyél, ne ilyen hülye diétákat kövess.

2016. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő! Nem azért tettem fel a kérdést,hogy kioktass!! Egészségesen eszem több mint 3 hónapja! De azért köszönöm a semmit nem éro választ!
2016. jan. 26. 20:08
 5/10 Szabi.L ***** válasza:

Igen, sőt több minél több zöldséget egyél.


És a tojás helyett ehetsz sovány húsokat is. Ugyan az a tápértékük van(90%+ fehérjetartalom)


Az előző válaszolónak igaza van egyébként. A divat diéták csak tönkre vágják az egészséged. Lehet, hogy lefogysz tőlük ,de milyen áron?

2016. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Köszönöm válaszodat!

Most én nem azért diétázok mert divat hanem mert szükségem van most rá!!

2016. jan. 26. 20:30
 7/10 anonim ***** válasza:
És te tényleg elhiszed, hogy a szupermodellelnek azért van olyan alakjuk, mert napi 3 főtt tojáson élnek? Azért, mert egy névtelen kis netes oldalon azt írta valaki? Amúgy igaz, sőt, ha a tojás héját nem dobod ki, hanem összetörve, vajjal összekeverve mellkasodra dörzsölöd, akkor a második hét végére nem csak bomba alakod, de dinnye méretű, feszes melled is lesz.
2016. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindegybenblog:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Agyhalott kérdező

2016. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
El akartam olvasni mi az a diéta, de aztán láttam, hogy a mindenegyben oldalon van, azért csak megnyitottam, hogy nevessek egyet. Rögtön az első nap megtetszett, alig egyél valamit, de napi 3 fekete kávét igyál? Tuti módszer a hasmenéshez, de a többi nap is csodás.. Ennyi erővel kedves kérdező szedj hashajtót pont annyit fogsz leadni, mint ezzel. Mármint annyi vizet..másra nem jó az tuti..
2016. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9: Nem tuti módszer, sokan isznak napi sok kávét. Értelmét nem látom egy fogyókúránál, de az emberek zömének ennyitől nem megy a hasa.


Kérdező, ez egy fura, koplalós diéta, millió ilyen van, mondjuk a tojás jó étel, ez s más elemek miatt ez nem a legrosszabbak közé tartozik, de azért van hova fokozni.

S milyen butaság már, hogy nem térhetsz el, miközben meg sem mondják konkrétan, mit, mennyit egyél.

"zöldségleves" - ilyen felkiáltással én simán bepuszilok 1000 kcalt vacsorára, ahogy a nagy szelet hússal is. NAGY szelet lesz, ahogy mondták :D


Viszont a legtöbb napja nagyon tojásszegény (na ja, napi 10 tojással nehezebb koplalós diétát kihozni), így én élből nem csinálnám, sok más ok mellett.


Nos, a kérdésedre benne van a válasz a diétában. Leírják, mit ehetsz, azt és semmi mást. Az már nem ez a diéta, ha belepakolsz extra zöldségeket... Amúgy semmi gond nem lesz belőle s ha nincs jobb ötleted, tényleg nem annyira rossz, van benne sok fehérje, sok zsír, zöldség, ez egész rendben van.

Sokat persze nem lehet vele fogyni, csak amennyit egy szolidabb koplalós diétával lehet. Annyi előnye megvan, hogy a kevés szénhidrát miatt az emberek nagy része kevésbé éhes mellette, mintha ugyanezt a kalóriamennyiséget szénhidrátdúsan enné. Persze van kivétel s akinek ráadásul szénhidrátosabb étrendre van szüksége, az nagyon rosszul is érezheti magát így.

2016. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!