Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni?

Hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Csak néhány kilótól szeretnék megszabadulni, mert alapjáraton elég vékony vagyok.

Ha mondjuk minden nap inkább gyümölcsöt eszek, mellé meg valami normálisabb, kevésbé zsíros ételt, illetve, citromlét iszok felhigítva vízzel? Ez hatásos lehet?

A válaszokat előre is köszönöm!:) 17/L


2016. jan. 5. 20:26
 1/3 anonim válasza:
Én úgy fogytam, hogy édesség helyett gyümölcsöt ettem, sok folyadékot ittam, cukrot, kenyeret, zsiros kajákat elhagytam, plusz este 5-től már nem ettem semmit, max ittam, vagy pár falat gyümit ettem.
2016. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pedig úgy fogytam, hogy extrém zsírosan ettem (máshogy esélyem sem volt), de ez mit számít? Különbözőek vagyunk.


Kérdező, a leírásból nem derül ki, mit eszel, csak azt, hogy szénhidrátokkal akarsz fogyni, ami önmagában persze még nem baj, bár nem mindenkinek könnyíti meg a dolgot.

A citromlé élénkít, de kb. ennyi (nem tudom, gyorsítja-e az anyagcserét 1-2 százalékkal, de az nem mindegy?) :)

Mozogni sosem árt.

2016. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
legyél Hold.
2016. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!