Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ha így hordanám...

Nagyon ciki ha így hordanám ezeket?

Figyelt kérdés

Rengeteget fogytam de már előre tartok a nyártól. Sosem szerettem, de most nagyon stresszes vagyok tőle. Nem szeretek rövid ujjút felvenni mert nem érzem jól magam bennük. Nagy gond ha én az ingeket (nem vastagokat) félig feltűröm? Nagyon gáz?

Nincs önbizalmam és csak úgy merek elmenni suliba, de félek hogy ciki lenne. Nem egyedül én hordom így tavasszal, nyáron a ruhákat, de még is frusztrál a gondolat.

Egyébként ha ez fontos: 168 cm/ 60 kg, 16/L.



2016. jan. 2. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
jól tud kinézni :) én is mindig félig feltűröm
2016. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D Na kezdek megnyugodni!
2016. jan. 3. 00:04
 3/4 anonim válasza:

Szerintem is jól néz ki. ^^

De ilyenek miatt teljesen feleslegesen aggódsz. Elsősorban magadnak akarj megfelelni.

Régen én is ilyen aggódós voltam, és hidd el, nem tesz jót.

Nehéz, de próbálj meg változtatni ezen a gondolkodásmódon, mert nagyon sok ilyen helyzetben lesz még részed, és ha így kezeled ezeket a szituációkat, azzal csak magadnak és az egészségednek ártasz. :)

2016. jan. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de ha már ennyit fogytál, tessék megmutatni. :) Szerezz egy kis önbizalmat. Vékony vagy, a súlyod ideális, biztos jól áll a rövidujjú is. Én nyáron nem vagyok hajlandó csak ujjatlant felvenni. :D
2016. jan. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!