Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18 éves lányként elhízás....

18 éves lányként elhízás. Ciki, rossz mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nem tudok fogyókúrzáni ja de az mág megy is de egyből visszhízom mivel nem tudok folyamatosan egészségesen élni zavarnak a korlátok. Nincs valami középút hogy azért ehessek finomakat akkor amikor akarok? Úgy érzem annyi az életemnek vagyis a szabadságomnak,legalább ennyi örömöm legyen. Kedvenc tevékenységem az evés.
2014. jan. 31. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Én is 18 éves vagyok,túlsúlyos és mégis abbahagytam a zabálást és felemeltem seggem és elmentem a konditerembe. Nekem sikerült megtennem. Neked mért nem?
2014. jan. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az azért baj, ha a kedvenc tevékenységed az evés.


Vagy életmódot váltasz, vagy maradsz kövér.

Választanod kell!


A legjobb az a táplálkozás, amit a fitneszt gyakorló nők esznek.

Kevés szénhidrát, sok fehérje, sok folyadék+ kondizás.


Nekem ez bevált, súlytöbbletem csúcsán 76 kiló voltam, most 52-53, de izmos és formás.


Mindig húsos voltam, de 76 kilósan már egy dagadt malac.


25 évesen úgy néztem ki, mint egy 45 éves vaskos asszony.


1 év alatt lefogytam, és minden más lett, most már egy fiatal nőnek nézek ki újra, nem egy középkorú, elhanyagolt ténsasszonynak.


Ha 18 évesen kövér vagy 25 éves korodra malac leszel, mint én voltam.


Ne várd meg, 25 fölött már nehezebb lefogyni is!

2014. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha változni akarsz tegyél érte, ilyen egyszerű! Nézd, a 'kedvenc tevékenységed az evés' és le akarsz fogyni. Ez a kettő együtt nem megy. Valamit valamiért. Én is nem rég kezdtem el fogyózni, tényleg nem könnyű, főleg az első pár hét. De ha azon túl vagy már sokkal könnyebb lesz! Kitartás!
2014. febr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
31%

Szóval undorító dagadt állat vagy kérdező...


Nincs ezzel gond, enni végülis jó. Mindenki szeret.Csak nem mindegy, hogy eszik az ember... vagy ZABÁL. Mint a DISZNÓ.


Válassz:

Szerelmed lesz továbbra is az evés és szűzen halsz meg.. vagy váltasz és átformálod magad malackából nővé..

2014. febr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szintén 18 éves rokon lány 110 kg. Hiába a csinos frizura, műköröm, smink, divatos ruhák, az összhatás elkeserítő. Náluk az egész család extrém túlsúlyos, és az egészségügyi problémák már fiatal korban is jelentkeznek. Engem ez döbbent le, hogy ennek tudatában sem tesznek semmit.


Nézz utána, milyen problémákat okozhat a túlsúly, aztán kérdezd meg magadtól, hogy ezt akarod-e?

Ha változtatsz az életmódodon csak nyerhetsz. Csinosabb leszel, egészségesebb, és hihetetlenül jó érzés a tükörbe nézni, és tudni, hogy ezt a változást saját magad érted el.

2014. febr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Jajj nagyon ciki!!! Sportolj! En hajlamos vagyok a hizasra,de sportok es 2 eve nem ettem edesseget! Salatakon elek es gyumolcsokon napi 2 ora mozgassal! Tokeletes a testem!
2014. febr. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért,mert valaki diétázik,még nem kell,hogy moslékot egyen! Itt találsz jó recepteket: [link]

Itt pedig a diéta alapjait: [link]

Ne az evés legyen a hobbid!

2014. febr. 1. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát bizony az elhízáshoz gyenge akarat kell. Ha még gyengébb valaki akkor fogyni se tud. Fejbe dőlnek el a dolgok. Magyarul ha valaki hülye vagy agyilag zokni akkor ez van.
2014. febr. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát egyébként én is azt hittem, hogy soha nem tudok lemondani a finomságokról, pedig de. Voltam évekkel ezelőtt 75 kg is, most 55 vagyok. 18 éves.:)


Egyszer kéne egészségesen lefogyni, aztán meg mértékkel enni a finomságokat, és sportolni... Akkor már nincs ekkora gond.


De figyelj, amit eszel olyan leszel...:)

2014. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1, Kezdj el edzeni,és legyen az a kedvenc tevékenységed. Én pl nem vagyok nyugodt ha nem edzettem aznap - ez alól csak az kivétel amikor sok melóm van mivel az is fizikai munka,de ha csak a suliban ülök egész nap,akkor KELL az a 40 perc-1 óra.


2, Tanulj meg főzni és készíts ízletes de diétás ételeket. Én például tegnap bazsalikomos pulykapörköltöt készítettem,párolt zöldséggel és hozzá még egy kis savanyúság is ment. Édesség? No problem,cukormentes csokiszószba forgatok pár kanál túrót,vagy fehérjeporból csinálok kókuszgolyót. Hízok tőle? Nem. Finom? Igen.


3, Szedj össze barátokat és/vagy egy párt,és legyél velük ahelyett hogy otthon ülsz és zabálsz. Vagy iratkozz be valami olyan tanfolyamra ami érdekel és szereted csinálni,leköt,akkor se fogsz az evéssel törődni (és időd se lesz rá).


Akkor leszel csak szabad ha ezeket megvalósítod,igazából most vagy rab,mivel ahelyett hogy kiélveznéd az életet,fejlesztenéd magad és tapasztalnál,inkább evéssel töltöd az értékes idődet.


Sok sikert!:)

2014. febr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!