Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18 éves lányként elhízás....

18 éves lányként elhízás. Ciki, rossz mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nem tudok fogyókúrzáni ja de az mág megy is de egyből visszhízom mivel nem tudok folyamatosan egészségesen élni zavarnak a korlátok. Nincs valami középút hogy azért ehessek finomakat akkor amikor akarok? Úgy érzem annyi az életemnek vagyis a szabadságomnak,legalább ennyi örömöm legyen. Kedvenc tevékenységem az evés.
2014. jan. 31. 22:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolsó! Ez a mondatod megfogott. Tényleg ettől is rab vagyok,de nem értem miért kötődök annyira az evéshez. Lelkileg se vagyok a toppon folyton stresszelek. Borzasztó! Ez a kis örömöm nap,mint nap ha egyáltalán időm van a tanulás mellett,hogy fél óra sorozat közben eszek amit találok. Egyébként tetszek azért pár fiúnak most is ketten hajtanak rám. Nem dicsekvésnek írom csak hogy nem annyira rossz a helyzet kb. 10-15kg felesleg van rajtam engem inkább az zavar,hogy a hasamra hízok és nem tudok egy rendes polót felvenni. Mit tegyek ezentúl?
2014. febr. 1. 10:52
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 18 éve vagyok, hasonló problémákkal küszködök, mint te. Ha van kedved írj.
2014. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 21 és 22 éves korom közt híztam egyet viszonylag hirtelen. Nálam a sok édesség, chips, péksüti stb miatt volt, miután ezekről leszoktam, a kilók is lementek, sőt egy kicsit több is, mint amennyit előzőleg felszedtem, mert közben az életmódom is változott (több mozgás a mindennapokon).
2014. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!