Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak a pasimal?

Mit csináljak a pasimal?

Figyelt kérdés
A pasim kitalálta egy pár hónapja hogy neki dagadtan jobban tetszenék azóta egy folytába csokoládéval töm a mit énen meg is eszek plusz azóta. Nem jár el velem futni egyedül meg cikknek tartom ímá3hónapja tart ez híztam9 kgt azt szeretné ha mégegyszer enn yit hízak175 cm magas vagyok jelenleg 72 kiló.egyébként mióta hîztam jobban érzem magam és nagyon jó érzés samikor a hurkámát fogdosa most már én is szeretném azt a plusz10 kgt.De egészséges és normál is ez? Az ismerösök megdicsértek hogy jól áll nekem.Csak félek hogy a végén nem bírok majd megállni.Mit tegyek?

2014. jan. 4. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
előbb utóbb szétfolysz
2014. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem elötte vékony voltam és most se vagyok kövér értelmes válaszokat kérnék.egyébként 27 éves vagyok
2014. jan. 4. 20:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon brutális szerintem...20 kilót hízni azért, mert a barátod kitalálta, hogy úgy jobb lennél. Káros az egészségedre. Ne hízz többet, tartsd ezt a súlyod. Mármint, ha ettől jobb neked, akkor zabálj csak nyugodtan, végülis a te életed, de aztán ne hogy megbánd. Azért én elgondolkodnék, hogy jó kapcsolatban élek e, ha a pasim erre kérne -.-
2014. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Tanuljatok közösen nyelvtant.
2014. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Állj le, amíg nem késő. Jelen súlyod a magasságodhoz pont megfelelő, az idő előrehaladtával amúgy is fel fogsz szedni még párat. A csokoládé egyrészt székrekedéshez vezet, cukorbetegség irányába tolódhat el a dolog, másrészt ez beteges dolog pszichésen is. Szoktad nézni a TLC tv adó műsorait. Ott sokat foglalkoznak pl. kórósan elhízott emberek és hasonlóak problémáival. Egy beteges amerikai pali pont így hízlalta fel a feleségét (nőjét ?), állandóan etette, a nő 200 vagy 250 kiló lett s már mozogni sem tudott, a pali mosdatta az ágyban. Ezt akarod (akarja) ??
2014. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem csak csokoládé sok más is és így tígyleg jobban érzem magam csak a kérdès hogy a végén le tudok e állni a hízókurával vagy tovább hîzok
2014. jan. 4. 20:38
 7/11 anonim válasza:

atya gatya... hízlal a férjed ... mind1 nem is ez a kérdésre a válasz ...

Ha van akarat erőd le tudsz álni a zabálással...

2014. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pasit kell cserélni.
2014. jan. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Addig ameddig TE jól érzed magad, oké, de NE a pasid miatt csináld. Inkább mozogj és izmot szedj fel, meg ne csak csokin élj és ezt nem kötekedésből mondom, de sokkal jobban fogsz kinézni ;)
2014. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Huhú, hogy mik vannak. Az ésszel nem sok bajotok van.
2014. febr. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!