Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a széles csípő az...

Szerintetek a széles csípő az nagyon ciki? mert nekem tökre lapos hasam van de a csípőm annyira széles, és annyira utálom hogy az nem igaz.13/L

Figyelt kérdés

2014. márc. 6. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem ciki, de ha felnőtt leszel és szülsz 1-2 gyermeket akkor csípőre rengeteget fogsz hízni és mivel széles a csipőd alapból így dupla akkorára is meg tudsz majd hízni.

Nekem is széles a csípőm és 2 gyereket szültem és a kilók nagyon meglátszanak rajtam, most köszködök hogy lemenjenek rólam.

Sokkal vékonyabbnak kell lened mint ami a normális testalkat ahoz hogy ne legyen feltünő.

De szerintem nem ciki, bár ha elhízol akkor lesz ciki mert kövérebbnek fogsz tüni.

Javaslom vigyázz az alakodra!

2014. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem pont azok a nők tetszenek akiknek szeles a csípője! ;)
2014. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!:))xx
2014. márc. 6. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szeles a csipom. Mar van egy kisfiam. 171 magass vagyok es 57 kilo. Engem egyedul azert zavar mert pl. nadragokat nehezen talalok. 38-as vagy M-es meret jo a csipomre de a fenekemen log es a combomon is mert oda mar a 36-os vagy S-es meret kene (persze ha feljonne a csipomre a 36-os akkor rendben is lenne). Ruhabol is pl. a 38-as vagy M-es jo a csipomon, nem feszul, nagyon szep... De a vallamon lotyog meg a derekamnal is. De hiaba mert 36-ost akkor sem tudok a csipom miatt felvenni. Nem tartom cikinek csak a ruhavasarlas miatt bosszant. :)
2014. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ertem,koszonom a valaszt:)
2014. márc. 6. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a széles csípő tettszik.
2014. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A széles csípő a szép. Sajnos jobban kell vigyázni az alakra, mert hízékonyabb is. De egy keskeny csípőjű nő elhízva viszont sokkal aránytalanabb, mint egy széles csípőjű.
2014. márc. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!