Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy nagyobb nassolás után...

Ha egy nagyobb nassolás után beveszek 5 szem hashajtót és meghánytatom magam akkor tuti, hogy nem szívódik fel semmi?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 14:39
1 2 3 4
 21/34 Mutant Ninja Pony válasza:
Ha bulémiás vagy akkor inkább fordulj orvoshoz! És tudd, nem jó ha hánytatod magad és/vagy hashajtót szedsz be ilyen pitiáner ok miatt!!! Vagy ne egyél nasit, vagy fogyj le!
2010. márc. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

fogadjunk, hogy te is egy 20 kilós kis p*csa vagy, aki azért fogyózik, hogy mindenki körbeugrálja és fényesre nyalja a seggét, hogy "jaaaaaj nem is vagy kövér"


remélem belehalsz.

2010. márc. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:

Szerintem a 162 cm magassághoz az 58 kg nem 'húsos' különösen, hogy sportolsz is, ügyes vagy:).

Én a te helyedben inkább azt a kérdést tenném fel, hogy az a barátnő aki ezt mondta neked, valóban a barátod-e....???.

Szerintem ne kínozd a szervezeted, mert az nem tesz jót a lelkednek sem, mivel ép testben ép lélek, és ha továbbra is ügyesen gyümölcsöt, zöldséget és csirkét eszel akkor néha-néha enyhe kis nasi is bele fér HA közben a torna adag is meg van.

Sok sikert neked a továbbiakban és ezt az önsanyargatást sűrgősen felejtsd el.

2010. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
Szerinted normális a barátnőd??Szerintem tök hülye!Jó hogy nem fosatod magad.Már bocs!Ezek a fogyókúrák már az agyamra mennek!Egyél szalonnát vöröshagymával!Nyugi!A vöröshagyma és a szalonna egy vitaminbomba!Az egyiptomiak tudod mit adtak enni a rabszolgáknak mikor a piramisokat építették?Vöröshagymát és kenyeret!
2010. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
30%
az agyad, az már tuti felszívódott
2010. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
A biztonság kedvéért, varrd be a szádat, az orrodba meg tömködj bele tamponokat... ne hogy felszívódjon valami...
2010. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
100%

Nem szívódik fel, de kérlek keress fel egy szakembert és kérj segítséget!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A barátnőm évekig csinálta ezt, és egyszer csak a szervezete feladta és meghalt. Gondolom nem ez a célod?

2010. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden jó szándékú válaszolómnak és a kevésbé türelmeseknek is, hogy írtatok.
2010. márc. 31. 18:00
 29/34 anonim válasza:
ebbe szépen bele is fogsz halni... én anorexiás voltam régen, nagyon nehéz de ki lehet belőle gyógyulni, tudom úgy gondolod nincs semmi bajod, de van és 1-2 évnél így nem fogsz többet élni.
2010. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy nem tudsz megválni(, vagy csak nagyon nehezen) a nasitól. Próbálkoztál már helyette rágóval? Én kipróbáltam: 5 kg-t fogytam (KOMOLY!) csak ezzel. (Elképzelheted, mennyit nasiztam...) A mentolos a jó, mert utána legalább fél óráig már egyáltalán nem kívánsz majd semmi édességet, vagy rágcsálnivalót, sőt még az éhséget is csökkenti.


És ellentétben a hánytatással és a hashajtóval ez nem teszi tönkre a szervezetet, és a fogakat is tisztítja.

2010. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!