Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy nagyobb nassolás után...

Ha egy nagyobb nassolás után beveszek 5 szem hashajtót és meghánytatom magam akkor tuti, hogy nem szívódik fel semmi?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 14:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Számomra felfoghatatlan amit művelsz. Tudod te hány embernek kell diétáznia, különböző súlyos betegségek miatt?!Te meg itt hánytatod magad, ha így folytathatod, mehetsz a Temetkezési Vállalatkoz megrendelni magadnak a koszorút!
2010. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
100%

Ez a kérdés már nekem is eszembe jutott.. Ja és a fogakat is roncsolja a hánytatás :/


szal inkább szenvedek a diétával..

2010. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Hánytasd, fosasd magad ész nélkül, idióta, aztán halj meg! Nemhogy mozognál és átvariálnád a táplálkozásodat.

Egyébként: igen, nem szívódik fel.

24/L

2010. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező! Valóban nem szívódik fel semmi a szervezetedből, ha ezt a 2 dolgot egyszerre vitelezed ki. Viszont a szervezeted nem kapja meg a szükséges vitaminokat, és tápanyagokat sem amire szüksége volna. Ez előbb utóbb 1 sor betegség kialakulásához vezethet és vezet is! A kérdés az miért csinálod? Valaki kritizált az alakod miatt? Ha nem túl indiszkrét menyi idős, hány kiló és milyen magas vagy? Lány vagy fiú vagy? (Tudom többnyire lányok körében merül fel ilyen kérdés de sosem lehet tudni...) Az is kérdéses, hogy ezt mos egyszeri alkalommal szeretnéd megcsinálni, vagy rendszeres lesz? (Tudom ha az ember egyszer kipróbál valamit és beválik akkor utána nehéz abbahagyni...) Én személy szerint nem támogatom a fogyásnak ezt a módját. Hallottak olvasottak alapján azt is megpróbálhatod, hogy minden nap másik időpontban reggelizel ebédelsz vacsorázol. Ekkor nem szívódik fel annyi minden. Aztán, ha nagyon édesszájú vagy akkor megpróbálhatod azt is hogy csak heti egyszer 1 nap eszel édességet, kvázi lesz egy édességnapod. Tehát megjutalmazod magad a kitartásodért. Aztán még megpróbálhatod azt is, hogy napjában többször ki adagokat eszel, tehát mindig lesz 1 kis étel a gyomrodban, de nem tör rád a "zabálási őrület" minden egyes étkezésnél. Természetesen hozzátartozik a testmosgás is mindehhez, ráadásul, ha jól csinálod még szép formás alakod is lesz. A válaszolóknak pedig üzenem, hogy azzal, hogy lehurrogjuk + bántjuk a másikat, nem segítünk neki! Tudom, hogy a legtöbb embert a jószándék vezérli, és szeretné észhez téríteni a kérdezőt, de ennek sztem nem ez a módja. Kedves kérdező, mielőtt bármit is teszel mindenképp menj el 1 jó szakemberhez, vagy egy olyan emberhez, akiben bízol és beszéld meg vele ezt a dolgot. 26/N
2010. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

18 éves, 162cm magas és 58 kg-os lány vagyok. Valójában mások tettek megjegyzést az alakomra, amíg volt barátom ő is mondta, hogy husis vagyok és most valamiért rámjött az, hogy leszeretnék fogyni. A sporttal nálam nincs gond, heti 3 tesi órám van és minden nap tornázom 40 percet. Tudom, hogy kellene tartani pihenő napot, de szeretem csinálni és hiányzik a sport, ezzel a résszel nincs is probléma. Amióta fogyózom igazából arra törekszem, hogy könnyű kajákat egyek. Alma, saláta, yoghurt, rántás nélküli főzelék, csirkemell, igazából ennyiből áll a napi étrendem. És itt szeretném megjegyezni, hogy abszolút nem hiányzik a palacsinta, pörkölt és ehhez hasonló hizlaló ételek, ami nekem nagyon hiányzik az a nassolás. Próbáltam már zöldséget, gyümölcsöket rágcsálni helyette, egy ideig ment is. Aztán egyik nap nem bírtam magammal és csomó kekszet meg csokit ettem. Nem is tudom hogy jutott eszembe, de meghánytattam magam, pedig tényleg nem akartam. Egyszerűen csak jött. De sima étkezésnél sosem csináltam ilyet, szóval ha megettem egy almát vagy főzeléket sosem gondoltam arra, hogy most akkor ezt is ki kellene hányni.

Nemrég pedig itt olvasgattam a hashajtóról. Nekem eszembe sem jutott volna sohasem. Érdekelt, hogy használ-e. De most megpróbálok egyezséget kötni magammal. Amíg el nem érem az 55 kilót, addig nincs semmi ilyen bezabálás. Viszont ha elérem akkor adok magamnak egy "bármit megehetek" napot. Nem tudom mennyire jó ötlet és hogy mennyire fogom bírni.

Különben az igaz, hogy érdemes minden nap más és más időpontban étkezni? Én még sosem hallottam erről.

Nagyon szépen köszönöm kedves hozzászólásodat!

2010. márc. 27. 12:13
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

A hánytatás a bulímia nevű betegség jellemző tünete.

Létezik olyan tea amelyik gyökérkivonattal akadályozza a felszívódást. Herbária - Elhízás elleni tea

De szerintem avval van baj hogy nasizol. Ez azt jelenti, hogy sok szabadidőd van amit haszontalanul töltesz. Valamint azt hogy te magad is unod a lustaságodat és elégedetlen vagy, a boldogságot és az örömöt pedig a nasitól várod. Nem hinném, hogy éhes lennél. Ezt úgy nevezik hogy orális fixáció. Keress valami elfoglaltságot, hobbit!

2010. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:13


Este 6 után már semmit se egyél!


Amúgy meg miért adsz hülyék szavára??!!!!


Ha sportos vagy a 162cm/58kg -moddal, akkor nem lehet baj az alakoddal!!! A nők pedig legyenek nőiesek! Ez nem azt jelenti hogy molettek, és te szerintem még bőven az optimumon belül lehetsz!!!


Ha nyaktól lefelé feltennél egy képet magadról akkor ezt 100%-ra meg tudnám erősíteni, de így látatlanba sem hiszem hogy bármi baj lenne az alakoddal!!!

2010. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólónál a piros pont!

Mi a f*sznak foglalkozol mások véleményével? Akinek nem tetszik a külsőd, menjen a p*csába!

Amúgy öngyöntrés helyett inkább a mozgás+tudatos táplálkozás kombót ajánlom. Csodákra képes.

24/L

2010. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
100%
09:14- es vagyok. A különböző időpontokban történő étkezéstől nem fogsz lefogyni, de mivel mindig váltogatod az időpontokat, ezért a szervezeted nem készül fel maximálisan a teljes tápanyagmennyiség megemésztésére (persze ez is egyénfüggő, nem igaz mindenkire 100%-ban). De ez az édességek esetén nem műxik! Ha túlzásba viszed akkor ugyanúgy hizlal. A előzőknek igaza van: 1 grammot sem kéne leadnod a súlyodból. Inkább az alakod formálásának szenteld a figyelmedet, és cm-ekben mérd a változást. A kilók száma attól is függ pl, hogy mennyi folyadékot viszel be neponta a szervezetedbe, szóval nem annyira reális. Az meg hogy kinek mi a véleménye, sz*rd le magasról! Ha te jól érzed magad a bőrödben akkor, hogy jön más ahhoz, hogy beszóljon neked? Akkor sem, ha a pasid mondja. Ha lgközelebb más miatt kritizálnak, mit csinálsz majd? Olvastam Maria Geronazzoról, aki állítólag azért operáltatta át magát, mert az egyik pasijának ez nem tetszett rajta, a másiknak meg az nem... (Hoppá, ez már egy kissé offtopic, elnézést.) Ha mondanak valamit mindig mérlegeld, és csak akkor tégy így, ha saját magad miatt teszed.
2010. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
Először is a kevésbé kedves hozzászólóknak üzenem, hogy attól, hogy anonim módon lehet irni kommentet, még nem hiszem, hogy ez bárkit is arra jogositana fel, hogy a másikat trágár szavakkal illesse és azt kivánja, hogy "dögöljön meg"!Én kérek minden nem empatikus hozzászólásért elnézést a kérdezőtől, és sajnálom, hogy ilyen kevésbé emocionált emberek is válaszoltak neked.Ha valaki nem tud segitően válaszolni inkább ne tegye szerintem-Én fiatal koromban (14-15 évesen) 179 magas és 98 kg voltam, amit nem kell szépiteni, szó szerint kövér voltam, te a magasságoddal és a testsúlyoddal nem vagy kövérnek mondható!!!Szerintem a helyes táplálkozás (többször keveset)és egy kis testmozgás a te alakodra böven elég lenne.Ha szeretsz sétálni és mondjuk akad még mellette egy kedves barát/barátnő, aki szivesen elkisér, akkor a séta is megteszi, a hangsúly a rendszerességen van.Ha megkivánsz egy csokit, egyél nyugodtan, persze nem egy táblával, inkább kapj be 1-1 kockát reggel, ebéd után stb., ha nem eszel sok édességet, akkor a hánytatást és a hashajtót én is feleslegesnek, sőt egészségtelennek és hatalmas butaságnak tartom!De megértem, mert én is anno ugyanilyen módszereket űztem, majd rájöttem, hogy amegoldás:mozgás, sokszor keveset enni,lelkiismeretfurdalás nélkül!!!Jelenleg szülés után:179/68!!!Kitartást és csak pozitivan!!!
2010. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!