Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy nagyobb nassolás után...

Ha egy nagyobb nassolás után beveszek 5 szem hashajtót és meghánytatom magam akkor tuti, hogy nem szívódik fel semmi?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 14:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%
biztos h nem
2010. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%

Erről több dolog is eszembe jutott:


1: Aki hülye haljon meg

2: A nullákra szükség van, ők a viszonyítási pont, hogy milyenek nem akarunk lenni...


Saját vélemény: a hánytatástól szétmaródik a nyelőcső, ez pát éven belül nagyon komoly gondokhoz vezet. A hashajtó tönkreteszi a beleket, pár hónap után egyfolytában hasmenésed lesz.

Egyéb nyalánkságok: Az elégtelen felszívódás miatt ami a hashajtó miatt alakul ki, nem jut a szervezeted sem vitaminokhoz, sem elegendő tápanyagokhoz, sőt még ki is száradhatsz. Ezek így együtt szép kis hiánybetegségeket okozhatnak.

Sorolhatnám még, de alapvetően tudom, hogy felesleges... Így aztán csak azt mondhatom, Hányjál fossál, hajrá!!!!


Dietetikus

2010. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Inkább gyakorloj egy kis önkonntrollt, minthogy tönkretedd a szervezetedet a hashajtóval meg a hánytatással.

Tudod te ezek milyen maradandó károsodásokat okoznak???!!

2010. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem beszélve, hogy még a hülyébbnél is hülyébb vagy :D :D :D Beveszed a hashajtót, aztán meghánytatod magad... kihányod a hashajtót is te zseni :)


Bár az is lehet, hogy a kérdés kamu!

2010. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy baj van a gondolkodásommal. Csak választ szerettem volna kapni a kérdésemre, tehát akkor tuti, hogy nem szívódik fel semmi....
2010. márc. 25. 14:51
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Persze, válaszd csak a könnyebb utat, nehogy megpróbálj szembenézni a problémáiddal. Hánytasd magad, szedj hashajtót. Majd ha már maradandó károsodásokat szenvedett a szervezeted, gondolj arra, hogy nem kellett volna, hogy idáig juss. Akkor majd sírhatsz.

Egy ex-evészavaros

2010. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
82%

Nem szivodik fel semmi.

De te ebbe bele is halhatsz...

2010. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak azt tudom mondani hogy ennél nagyobb hülyeséget már nem találhattál volna ki ! Ez egy új fajta "divat" a kis tinilányok körében ,hogy attól leszek szép ,hogyha össze-vissza hányok mindent . De , ha tegyük fel fogyni akar akkor inkább kínozza magát, meg bulémiás lesz , minthogy inkább elmenne 30 órát futni ! Szánalmas...

De megnyugodhatsz nem szívódik fel semmi , ha nem csináltál ilyet soha akkor előre is bocs ,de ha mégis akkor...

2010. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
15 :00 vagyok: bocs 30 percet értettem
2010. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
87%

Ha ilyen hülye vagy, akkor dögölj bele.

Inkább ne zabálj, ha mégis akkor fogadd el hogy ettél.

A legjárhatóbb út a fogyáshoz nem éppen a hányás-fosás te barom.

2010. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!