Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit vihetnék suliba szendvics...

Mit vihetnék suliba szendvics helyett? Mármint úgy gondolom salátát, zabpehelyhet stb, de ha nincs kedvem ezt néha megcsinálni, akkor mit? Rozsos abonett az megteszi?

Figyelt kérdés

2015. dec. 21. 17:45
 1/9 anonim válasza:
51%
Én a suliba mindig ilyen Bake rolls-t , ropit, müzliszeletet , csomagold croissant vittem . Mindig friss és betárazol otthon belőle a hétre . vagy kocka sajtot abonettel az is jó.
2015. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,jó ötletek. :)
2015. dec. 21. 18:57
 3/9 anonim válasza:
46%
szivesen :)
2015. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Lehet, hogy a válaszoló figyelmét elkerülte, hogy a Fogyókúrák topikban vagyunk.
2015. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, szörnyű dolgokat ajánl, az ilyen csokis meg egyéb croissantokból a nem fogyni vágyóknak sem kellene gyakran enni.
2015. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én a személyes tapasztalatomat írtam le ami között van fogyókúrás is. És ha a kérdezőnek lett volna a válasszal bármi problámája írta volna nem ,nagy okos?
2015. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
47%
Melyik a fogyókúrás? Ez mind tömény szénhidrát.
2015. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem,hát én csak kérdeztem,nem annyira tudom mit lehet...

Akkor a többiek mit tudnának ajánlani?

2015. dec. 22. 18:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Én most vagyok gimnazista, elég változatos hogy mit viszek. Legtöbbször banánt, narancsot, mandarint és kivit. Ha nincs más akkor pl. az alma is jó csak az engem még éhesebbé tesz. Amúgy sok főtt kaját is simán elszoktam vinni a suliba egy kis ételhordóban, például rántott karfiolt is vittem már. Meg még egy tipp, a lidlbe meg aldiban szokott lenni (meg gondolom máshol is előfordul, de mi ezekben a boltoban szoktuk venni) ilyen mindenféle zöldségkeverék. Olyan 10 perc alatt el lehet készíteni egy adagot serpenyőben, szerintem ez simán belefér akár reggel is, de ha nem akkor meg megcsinálod este és elrakod a hűtőbe és másnap viheted is.

Vihetnél zabkását is, abban sok az energia és azt változatosan el lehet készíteni, akár mindennep máshogy a gyümölcsökkel variálva.

Remélem segítettem ezzel. :) Bár ezeknek nagy része olyan amit el kell készíteni, viszont egyik sem igényel sok időt.

2016. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!