Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megéri áttérni a kenyérről az...

Megéri áttérni a kenyérről az extrudált kenyérre (pl. Abonett)?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázni szeretnék, de nem tudom, hogy az iskolába mit vihetnék extrudált kenyéren kívül.
2015. dec. 6. 01:16
 1/5 anonim válasza:
41%
Hát, ha van hozzá gyomrod akkor hajrá. Egyébként ehetetlenül szar.
2015. dec. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább mozogj! Én ritkám eszem Abonettet, de nem kenyér helyett, hanem nosztalgiából, főleg inkább nasinak. (Gyerekkoromban néha ettünk házilekvárral.)


Mozgás, mozgás, mozgás! Amellett, ha csak a felére csökkented az ételeid adagját, már sokat elérsz. És igyál sok vizet!


Suliba vihetsz salátát olajos magvakkal, szendvicset avokádó vagy padlizsánkrémmel megkenve, gyümölcsöt minden nap. Ez sokkal jobb, mint abonettet vagy hamletet enni csak azért, mert fogyni akarsz.


Vagy ahogy egyik ismerősöm szokta mondani, "Nem kell annyit zabálni". De tényleg, nem kötelező háromszor is szedni az ételből, elég egyszer.

2015. dec. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én áttértem, és teljesen megérte.
2015. dec. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2: Felére csökkenteni az ételt brutális, ha az ember nem eszik iszonyúan sokat eleve, akkor koplalás... S egy rossz étrendet még mennyiségileg csökkenteni elég balga ötlet. A testnek meg kell kapnia, amire szüksége van.


Ami a kérdést illeti, sok kenyérnél jobb egy kevés ilyen izé (kizárólag a mennyiségcsökkenés miatt), de nekem eszembe se jutna használni. Igen rossz és semmi jó nincs benne a világon. Az ember inkább egyen ételt, tápanyagokat... Jóllakni úgysem lehet 1-2 szelet ilyesmivel.


Iskolába millió dolgot lehet vinni, ki rizst visz hússal vagy tojással, ki zabkását, ki salátát sajttal (bár az necces, mert túl kalóriaszegény, bár sajt- és öntetmennyiség kérdése), lehet olajos magvat, de ha muszáj, akár magkenyeret, sütit is, kinek mi tetszik és jön be és fér bele a viszonylag egészséges táplálkozásba.

2015. dec. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki Abonett evés mellett fogyókúrázni szeretne, akkor kb harmad-negyedannyi Abonettet szabadna ennie, mint kenyeret. Mivel ugyanannyi kalória a kenyérhez képest 80% tömegű Abonettben van, és még csökkenteni is akarnánk a kalóriabevitelt.
2015. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!