Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Béres alexandra-Legjobb...

Béres alexandra-Legjobb formád. Ha ezt megcsinálom minden nap, egy hónap alatt mennyit fogyhatok vele? (akitapasztalta csak azírjon)

Figyelt kérdés
160/58 L/17
2010. márc. 19. 10:21
 1/4 A kérdező kommentje:
és ha egésszégesen táplálkozom.*
2010. márc. 19. 10:22
 2/4 maundrel ***** válasza:
100%

ez a dvd-je nagyon jó, és hatásos. Én heti 4X tornázok Szandi dvd-ire, de azért váltogatom, nem csak a -legjobb formád-ra tornázom. Valamint emellett, csinálok más tipusú tornákat is. pl.: Czanik balázs Capoerira aerobic, vagy Norbi féle Kick-box aerobic. Ugyanis ha csak erre tornázol nem feltétlenül fogsz fogyni -ez CSAK saját tapasztalat. az első hónapban úgy tornáztam ahogy leírtam, és 4 cm-rel lettem kevesebb -comb-csípő-derék. a következő hónapban csak Szandiztam(mivel nagyon megtetszett), és csak 1 cm-rel lettem kevesebb. Szandi is monja -azthiszem pont a Legjobb formád dvd-jén- hogy mellette csinálni kell más tipusú edzéseket is mint pl. futás, kerékpározás, taposás. (vagy azok a dvd-k amiket írtam)pl. elmész bicajozni, vagy futni egy fél órára, aztán hazamész és megcsinálod a Legjobb formád dvd-t. Egy hóp alatt látni fogod a változást, de 3 hónap múlva viszont már igen-igen látványos lesz. :) De ami nagyon fontos hogy tarts pihenőnapot. Semmi féle képpen ne menj 6 edzés felé egy héten. Én volt hogy túlzásba vittem... folyton fáradt voltam, nem tudtam aludni..ilyenkor kihagytam két napot, és utána már jobb lett :):)


De mellesleg a lényeg a kaján van. Nézd át pl Szandi Súlykontroll programját (a könyv sem drága 2500Ft.)nagyon okos dolgokat ír benne. És a mérleg mellett centivel is mérd magad. A mérleg nagyon sokszor csalóka tud lenni .

2010. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. :) egyébként furni fogok majd a torna elött. mától el is kezdem. :D
2010. márc. 19. 11:12
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tippelem,hogy kb 180 kg-t fogyhatsz,de ha jó vagy 200 is simán lemegy.
2010. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!