Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki teljesen elhagyta a...

Aki teljesen elhagyta a kenyeret az jobban érzi magát? Mivel helyettesítitek?

Figyelt kérdés
Nekem szerves része a teljes kiőrlésű kenyér az étkezésemnek, mert vacsira mindig azt eszem felvágottal, stb. Mivel lehetne helyettesíteni, amivel jól is lehet lakni?

2015. aug. 28. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen jobban, semmivel, egyszerűen nem eszek pékárút és nem olyan étrendem van amibe helyettesitenem kell. Estére szénhidrátot amúgy minek, kicsit kontraproduktív, de te tudod....
2015. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Ez az összes reklám egy nagy marhaság. Az embert úgy találták ki hogy mindent egyen. Lisztet, zsírt, sót, cukrot. A szervezetet egy ideig belehet csapni. Inkább lekell mozogni, ami szintén jót tesz. Amióta ez a nagy fogyókúra megy , azóta el vannak hízva az emberek. Persze ezeknek a nagy kalória számolóknak is meg az összes táplálkozás tudományos senkiknek , is megkell élni valahogy. Még is elhiszik az emberek mert el akarják hinni hogy otthon a tv előtt fekve, állandóan zabálva, a testzsírt számolva, meg a kalória táblázatot nézve lefogynak. Én is mikor össze vissza semmit se ettem csak híztam pár kilót. Mióta mindent megeszek, nem éhezek egyáltalán nem hízok. Te is egyed nyugodtan a kenyeret , csak a felvágottakkal gyengén. A felvágottak ugy vannak gyorsan termelve hogy minden féle erőszakos hizlaló enni valókat adnak a jószágnak. Inkább valami házi készítésű bármit egyél.
2015. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha neked jól esik napi egy szelet kenyér, miért mondanál le róla? Ha pl egy laurapan teljes kiőrlésű kenyeret veszel a sima kenyér helyett, minden "bűn" meg van bocsáltva (1szelet=120kcal). De ha a kalóriák számát akarod csökkenteni, vegyél Vollkorn toast kenyeret (1szelet=49-51kcal). Én sosem ettem sok kenyeret, lassan egy éve egyáltalán nem is kívánom. Néha abonettet eszek, ha van itthon pl padlizsánkrém. Szerintem az abonett tökéletes a kenyérfélék vagy kekszek pótlására.
2015. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normális étellel, de ha kifejezetten kenyérféle kell, ott a magkenyér, olajos magvakból :)

Nekem sosem a kenyér adta a kalóriát, sosem laktam jól sokkal sem... Így ez a szerepe sem hiányzik. Annyi mindent lehet enni, húst, tojást, sajtot, ésatöbbi, de pl. sült zöldségből is be lehet termelni sok kalóriát...

2015. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!