Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi diétázók! A kenyeret...

Norbi diétázók! A kenyeret mivel helyettesítitek?

Figyelt kérdés
Nagyon kenyeres vagyok,most kezdtem el a diétát.A puffasztott búza már nem csúszik le,Norbis kenyérhez meg nem nagyon jutok,nincs ott,ahol lakom. Mivel tudnám helyettesíteni,hogy fogyjak?Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 22. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hááát, mással nem csak puffasztott búzával!

Figyu van egy csomó norbis könyvem, estére megnézem mit ír a kenyér helyett. Majd írok.


De csináld kitartóan mert meglesz az eredménye, én 6 hónap alatt 26 kg-ot fogytam csak ezzel a diétával!!!!!

2011. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én is a puffasztottmindeneket ettem egy darabig, de aztán annyira megutáltam, hogy inkább semmit :D

azt nem tudom, mert este nem szoktam enni ilyeneket, de a buláta meg a kölesgolyó hányas?

2011. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Norbi kenyeret meg sem lehet fizetni,ez már a pofátlanság teteje.Az viszont tény,hogy még nem találtam olyan alacsony ch tartalmú kenyeret sehol,mint az övé.Van az a fekete kenyér,az a nehéz,tömör,savanykás kenyér,az majdnem egyezik vele ch-ban.
2011. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én most teljes kiőrlésű kenyeret vettem, 100g-ban 200kcal van a csomagolás szerint..
2011. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Már miért ne ehetnél kenyeret??? Csak annyi hogy nem két nagy paraszt szelet fehérkenyeret versz be nutellásan. Hanem két kicsi toast kenyeret pl az egyiket csirkemellsonkával a másikat meg diétás lekvárral


Semmiről nem kell lemondani csak mértékkel enni.

2011. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13:22 a ch is számít,nem is kicsit!
2011. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

14:01

Általában annak a kenyérnek amelyiknek alacsony a kalóriaértéke annak kevesebb a ch-ja is.

2 szelet kenyérbe,kenyér és kenyér között elhanyagolható különbség van.


Amúgyis a kalória számít elsősorban,de emellett fontos a fehérjebevitel is.

2011. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
miért az ő kenyerébe mennyi van?
2011. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
süss magadnak kenyeret teljeskiőrlésű tönkölybúzából (nem kell kenyérsütő feltétlenül), nagyon laktató és a legegészségesebb gabona!!
2011. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én azt csinálom, hogy reggel eszem kenyeret, ugyanis nem tiltott :D így 12 után meg már nem fogom annyira kívánni
2011. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!