Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnek, segitseget...

Fogyni szeretnek, segitseget szeretnek kerni?

Figyelt kérdés
oktoberbe leszek 16 eves ,lany vagyok ,magasagom 157 cm ,sulyom 58-62 kg kozott van ,szeretnek fogyni olyan 7-8 kg ,kerlek ajanlatok valamit
2015. aug. 26. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámolás , nekem csak az vált be.
2015. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok fehérje, kevés szénhidrát! A gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy nincs fehér liszt, teljes kiőrlésű is csak délelőtt. Főétkezésekre színhús (lehetőleg csirkemell) saláta vagy párolt zöldség körettel. Krumplit nem szabad enni! A vacsi meg mindig valami könnyű legyen. Ha naponta 6x vagy éhes, akkor egyél nyugodtan naponta hatszor, de csakis magas fehérje- és alacsony szénhidrát tartalmú ételeket. A testépítők szálkásító étrendje is ezen alapul! Sok sikert! :)
2015. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egyet értek az előttem szólóval... kivéve azzal hogy krumplit nem szabad enni... a krumpli az keményítő... nem pedig szénhidrát...

egyél sok gyümölcsöt... sok benne a rost... serkenti az emésztést... tényleg ehetsz napi hatszor is akár... max ha anyit meg teszel hogy étkezések előtt iszol egy pohár vizet az segíti az emésztést... meg csökkenti a gyomrod befogadó tartamát.. ami azért jó mert nem fogsz tudni sokat enni... kerüld a cukrot meg a nasit is mert sok benne a kalória... ha van rá lehetőség járj el futni... meg felülésezz... serkenti az is az emésztést... meg a mozgás kell a zsìr égetéséhezz... lépcsőzz... gugoljj vagy bármi csak mozogj...

sok sikert :)

2015. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Keményítő mióta nem szénhidrát? Mikor változott meg ilyen drasztikusan a kémia?
2015. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem az lenne a legfontosabb, hogy ne egyik napról a másikra várd a változásd, tehát ne akarj gyorsan lefogyni! Valóban fontos az, hogy odafigyelj a fehérje-szénhidrát bevitel arányára, de semmiképp ne ess bele abba a hibába, hogy megvonsz magadtól bizonyos ételeket, mert annak az lesz a vége, hogy nagyon kiéhezik rá a szervezeted. Szerintem egyél azt, ami jól esik, de próbálj mértéket tartani, ne egyél egyszerre sokat, inkább sokszor keveset. Reggel próbálj meg többet enni, szénhidráttartalmú ételeket is inkább akkor vigyél be, ha édességet kívánsz, azt is inkább délelőtt, hogy ledolgozhatsd a nap folyamán. Este próbálj kevesebbet enni, illetve figyelj oda a folyadékbevitelre, fontos az is, hogy sokat igyál, mert segíti az emésztést!

Amit én kiemelten ajánlanék, mert nekem is sokat segített, az a rendszeres sportolás! Járj el kocogni, úszni, kerékpározni, ami neked tetszik. Egy idő után meglátod, a rendszeres sport az életed részévé fog válni :)

Sok kitartást kívánok neked!

16 L

2015. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is ugy tudtam hogy a krumpli az szénhidrát.. de most azt mondják rá hogy keményítő és nem sorolják a szénhidrátok közé... se kémiában/biológiában... se táplálkozásként...
2015. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szénhidrátoknak több fajtája van: glükóz, fruktóz, szacharóz, cellulóz és a keményítő, ami glükózmolekulákból áll. A keményítő a szénhidrátok közé tartozik, akár hogyan is nézzük.
2015. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!