Szerintetek így idővel "átalakulok"?
Az a helyzet, hogy imádom a mozgást. Viszont egy éve még kb. kétpofára majszoltam a csokit,csipszet stb. stb. ... Viszont rájöttem, hogy ezt csak azért teszem, mert unatkozom vagy nem tudom, nincs is rá szükségem, nem kell. Leszoktam az ilyenekről, nem eszem csokit,csipszet,"mű, vagy szemét" kajákat,fehér lisztet,cukrot. Ezzel ellenben sok zöldséget,gyümölcsöt,fehér húst eszem. Rájöttem, hogy ezeknek sokkal jobb az ízük, finomabbak, jobban szeretem. Most jön a dolog másik fele: nem híztam el olyan nagyon, kb 6kg felesleg lehet rajtam, mivel ahogy írtam szeretek mozogni. Tavaly párszor eljártam futni is, tetszik is a dolog, viszont már későn kezdtem el és télen nem jártam, de ekkor se tunyultam el, jártam mozogni és nem híztam. Nyárra szeretném elérni azt a bizonyos kockahasat, edzek is a hasamra, és mellette most fogok elkezdeni futni járni. A futást elsősorban azért csinálom mert szeretem csinálni és mivel hobbi szinten focizok is, így szeretném ha abba is jobb teljesítményem lenne, másodsorban mert tudom hogy fogyaszt. Szóval ha helyesen táplálkozom (így, mint ahogy feljebb írtam) és mellette ugyanúgy sokat fogok mozogni akkor mondjuk már nyárra el is érhetem? ha fekszem vagy "lehúzom" a hájat a hasamról látni a kockáimat, ha nem akkor csak érezni őket. Szerintem sikerül, de szeretném ha ebben valaki megerősítene!
14,5/F
ha kitartó vagy és nem veszed félvállról,meg mindent betartassz amit itt leirtál biztosan sikerül :) és nyárra neked lesz a legkockásabb hasad :D sok sikert!
16/L





Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!