Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam magam újra formába?

Hogyan hozzam magam újra formába?

Figyelt kérdés
Szóval ugye lassan kezdődik a rövidnadrágos, haspólós és bikinis szezon, és szeretnék újra formában lenni. Az a helyzet hogy sajnos egy kicsit elhagytam magam és felhagytam a tánccal mert meguntam. Karácsonykor meg ugye pár kiló feljött és érzem is hogy nem olyan "feszes" a testem mint régen. Amíg nem találok új sportot addig légyszi segítsetek, hogy milyen mozgást végezzek és hogy milyen időközönként. Mivel 14 éves(lány) vagyok, ezért diétázni ugye nem fogok, de szeretnék egészségesebben étkezni, élni. Tippek?

2015. máj. 9. 19:57
 1/2 anonim válasza:
Mindegy mit csak mozogj és persze olyat amit szeretsz :) én pl úszom az elvileg jó alakot csinál de a jó alakhoz egy is étrendbeli változás sem árt, nem kell túlzásba vinni csak kevesebb édesség és zsíros kaja .
2015. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :)
2015. máj. 9. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!