Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy hozzam magam formába...

Hogy hozzam magam formába nyárra? (16L)

Figyelt kérdés
Normális testalkatom van de most télen kissé meghiztam hasra. Tudtok valami jó tippet ?

2013. márc. 2. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,én 17L vagyok, és most kezdtem el februárban elérni az áhított,tavaly nyári alakomat.

hasizom erősítés, hátizom,farizom,combizom, sulyzo gyakorlarok,kez formalasara. én most ezeket csinalom. meg hetente 2xer futok.

nem olyan sok, de nem is testepito akarok lenni:D csak hát télen betunyultam a sok tanulás alatt, kellett ez a kis mozgás már

és az etrendre sem árt odafigyelni, mellozd a sok nasit es a kenyeret.

én most leveseket es fozeleket probalok enni. nagyon rá vagyok allva a hamburgerezésre, gyrosozasra:/

ja es jonnek a friss zoldsegek is:) szélesebb már a választék

2013. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dieta ***** válasza:
A téli hónapokban valószínűleg csökkent a mozgásod és többet nassoltál.Nincs más teendőd mint vissza fordítani az életmódod.Kezdj aktívabban mozogni és csökkentsd a kalória fogyasztásod.Ha eddig fogyasztottál cukros üdítőket cseréld cukormentesre .
2013. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia! általában télen én is mindig a hasamra szedek fel. Ezen a télen ezt megakadályoztam. Mivel télen keveset mozgok, unalmamba mindig ettem, csokiért kutakodtam. Idén azt csináltam hogy reggeleit bőségesen ettem suliba egy jóreggelt szelet vagy egy banán (ugyanis suliba is mindig unalmamba ettem, csokit kakós csigákat stb), és mikor hazaérek fél 3 fele eszek ebédet rendes kaját. Utána már általában nem eszek ha igen gyümi salit csinálok. Hetente 2x pedig eljártam futni. Szerintem kezdj el te is hasizomra gyúrni csinálj gyakorlatokat, fuss egyél sok gyümölcsöt.
2013. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hasizomgyakorlatok és a hason levő zsírréteg semmilyen összefüggésben nincs egymással, ezt ugye tudja mindenki?
2013. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!