Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen étkezés megfelelne?

Ilyen étkezés megfelelne?

Figyelt kérdés

Reggelire zab/müzli. Délelőtt gyümölcs, ebédre csirkemell valamilyen körettel, pl rizs, krumpli. Vacsora hal/kefir/tojás és zöldség. Amennyire lehet variálva, szóval mindog más gyümölcs, a vacsira mindig más zöldség és hús vagy tojás. Ebédre 3 napra előre tudok főzni, szóval ott is 3 naponta mást készítenék, de hasonlót. Fogyás a cél. Mozgás az a napi rendszerességű 45 perc bicikli és fegyencedzés, amit már elkezdtem pár hete.

Szerintetek így mit érhetek el 2-3 hónapon belül? Célom nem is az, hogy jobban nézzek ki, csak magamat nem érzem jól a bőrömben így szeretnék sportosabb lenni. A változás kb mikor lesz látható?

E

23F 120kg 189cm vagyok.


2015. ápr. 6. 20:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha szereted neked természetesen lehet jó, én nem eszem tk kenyeret (búzát, rozst)


Csirkemellnek nézd meg az összetevőit, ha nem találsz benne olyat amit nem ennél meg, akkor jó. De általában csak egy 50-80% hús van benne, a többi töltőanyag, mesterséges adalék, szóval olcsó sz.arok :D


[link]

2015. ápr. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!