Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges vagyok, mégse...

Egészséges vagyok, mégse fogyok. Miért?

Figyelt kérdés

Tavalyelőtt fél év alatt 15 kilót híztam. Úgy éltem, mint előtte, mégis meghíztam. Jártam orvosokhoz, de elvileg egészséges vagyok, mégis 2 éve nem mozdul el a mérleg 85 kg-ról. Mindenféle hormonokat és pajzsmirigyet is néztek. Makk egészséges vagyok.


Rendszeresen tornázok, futok. Nem eszek szemét kajákat. Egy csomó zöldséget és gyümölcsöt eszek. Sokszor eszek keveset. Napi 2 l víz az megvan mindig. Csokiról már le is szoktam szinte teljesen.

Nem tudom elképzelni már, hogy mi lehet a probléma.


2015. ápr. 4. 08:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pár hétre hagyd el a glutént és a tejfehérjét, csökkentsd le a keményítő fogyasztásod is, egy próbát megér! Gyümölcscukorral vigyázz, és ne egyél sokszor. Napi 3 étkezés elég, 4. kiegészítő gyümölcsös étkezés már nassolás.
2015. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az a 15 kg lehet izom is akár nem kell túldramatizálni.
2015. ápr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 schocko ***** válasza:
Betartottad a negyven napos böjtöt?
2015. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azért meg tudom különböztetni, hogy izom vagy háj van rajtam. Főleg hasra híztam amúgy, ha ez jelent valamit. Olyan mintha sörhasam lenne. Kihíztam az összes ruhámat, mindenből újat kellett vennem. Az orvos is csak ilyeneket mond, hogy "kifejlődtem". Nem hiszem el, hogy ez normális lenne. És miért pont has, csípő, combra történt ez a kifejlődés.


Nem tudom min kellene változtatnom még, ezért kértem ötleteket.

2015. ápr. 4. 11:15
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Glutén, tejmentes alacsony szénhidrát tartalmú étrend..


Nem értem mégis mit várnak az emberek az orvosoktól. Azt tudjátok miféle érdekcsoportokat szolgálnak azok az egyetemek ahol az orvosokat kiképzik? Hát nem ilyen békepárti világmegváltó önzetlen jótevőkre kell gondolni..

2015. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az orvosaidnak csak gratulálok. Annyit elárulnék, hogy a magyar orvosok nem tanulnak dietetikát, illetve hogy a magyar dietetikusoknak hülyeségeket tanítanak. A mennyiségen próbálj meg változtatni!
2015. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ez igaz.
2015. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez van egyszerüen beált a súlyom 75kgra és se fel se le pedig jó 15kg plusz van rajtam örület ez a tehetetlenség hogy megszakadok hogy letudjak adni 1-2kg-t ami vissza is jön...
2015. ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, most már én is úgy vagyok vele, hogy nem vagyok hajlandó többet emiatt orvosnak fizetni. Jó sok pénzt elszórtam rájuk és csak ilyen válaszokat kaptam, hogy "kifejlődtem", "paleo diétázzak", "nőknél normális ha meghíznak", "15 kiló nem is olyan sok".
2015. ápr. 5. 12:29
 10/13 anonim ***** válasza:

És ha a 'paleo diétázzak' tanács meggyógyítana, próbáltad már?


Mert egyébiránt mi mást vártál orvostól? Egy gyógyító étrendi ajánlással szerintem túlteljesítette az egyik orvosod mindazt amit az egyetemi képzéséből kiindulva még el lehetne várni tőle :)

2015. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!