Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki fogyókúrázik akkor...

Ha valaki fogyókúrázik akkor az arcából is tud fogyni? Mikor látszódik? Nektek mlyen diéta vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 07:42
 1/2 anonim válasza:

Igen, az arca is lemegy.

Nekem? Alacsony szenhidrat, cukros, zsiros es egyeb rossz hizlalo etel elhagyasa. Gondolok itt chipsre, csokira, es egyeb edessegekre.

A cukor a legnagyobb ellenseg egy fogyokurazo szamara szerintem.

Feher kenyer helyett barna, teljes kiorlesu kenyer, salata, zabkorpa (ezt joghurtokba tettem leginkabb), grillen sutott csirkemell, vekony husok. Alacsony zsirtartalmu tejtermeket is ritkan fogyasztottam. Sok finom salata van. Ja es ami nagyon laktato de nem hizlal: fott tojas sargaja nelkul, csak a feherjet eszed meg. Ma mar lehet kapni tojas feherje rudat. Az is jo.

Ja es szemelyi edzo. Az azert volt jo, mert ugy fogytam, hogy kozbe izombol sem veszitettem es HELYESEN formalodtam. Azert emeltem ki a helyesen szot, mert sok rossz gyakorlatot sokan rosszul csinaljak. El lehet rontani!!

Ha van ra penz, szemelyi edzo.

Ma is jarok. Szepen atalakulsz. Mar ha no vagy, de gondolom no. Na mindegy. Sok sikert! ĄĚ 14/L

Ja es 99 kilorol 60-ra fogytam.

2015. febr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem már 5 kg is meglátszik az arcomon. Diétázni,fogyózni nem szoktam,csak a természetes súly ingadozásra gondolok itt. + - 5 kg.
2015. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!