Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így letudok fogyni májusig?

Loresz Malcsi kérdése:

Így letudok fogyni májusig?

Figyelt kérdés

Reggeli: activia+Norbi update-os/fitnessz műzli

Tízórai: egy alma

14 órakor erek haza, akkor elmegyek futni 12 km-t

Rá 2 órával eszem salátát.

Köszönöm előre is:) 15/L

165 cm, 53 kg



2015. jan. 24. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

165cm és 53kg-val nem vagy túlsúyos!!!!! lehet, hogy zsíros vagy, ezt nem tudom megmondani látatlanban, de tutira nem vagy elhízott


az étrend nem jó, megmondom miért. összességében nagyon kevés kalória (->test leépüléséhez, fejlődés megrekedéséhez, szélsőséges esetben a menstruáció elmaradásához vezet)

-activia, norbis szarság, alma->cukor, vagy nem jó minőségű szénhidrát

-saláta: nagyon egészséges, de nincs tápértéke


helyette:

-1,5-2g/ttkg fehérje->sovány húsokból, halakból, zsírszegény túróból

-2-3-4 g/ttkg szénhidrát: ez elég tág határok között mozog, attól függ, hogy milyen gyors az anyagcseréd. sztem kezd el 3-mal, és meglátod, hogy hízol, vagy fogysz.

-zsír: 0,5-1g/ttkg, főleg telítetlen zsírok


-edzés: a futás nagyon jó kardió jellegű edzés, de minden nap felesleges, inkább heti 3-szor helyette iktass be erősítő jellegű, súlyzós edzést. eleinte egész testes edzést végezz, később feloszthatod az izmocsoportok szerint. ajánlom neked a fegyencedzés című ingyenesen letölhető könyvet.

-ha többet akarsz tudni a kajálásról és az edzésről, keress rá google-ben a sárga kapszula c. szintén ingyenes könyvre, abban is nagyon sok hasznos info van.


hajrá

2015. jan. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm😘

És az igaz, hogy napi 4-5szor kell enni??? Mit, mikor es mennyit??:)

2015. jan. 24. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
ez koplalás és szar az étrended, ne haragudj. én is csináltam hasonlót, teljesen legyengültem. szénhidrátbevitelt csökkentsd. reggelire zabpehely, ha zabkásának megcsinálod, nagyon jó laktató és egészséges, vagy tk kenyérből szendvics csirkemellsonkával, zöldséggel esetleg egy szelet sajttal. tízóraira az alma az oké, de én a változatosság kedvéért váltogatnám a gyümölcsöket, meg mehet mellé pár szem mandula is. ebédre jó a saláta, de szintén ideális csirkemell zöldségekkel, zöldségpürével, bulgurral, rizzsel, vagy csőben sült zöldségek, ilyesmik. vacsorára már ne egyél szénhidrátot, oda jó a zöldség, hús, tojás vagy egyél halat, mert nagyon egészséges! sokan ajánlják a túrót is, de nekem este nem szokott jól esni. néha egy natúr joghurt is oké vacsorára, az könnyebb kaja.
2015. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de fontos, hogy ne hagyd ki az esti étkezést! főleg úgy, hogy futsz is. sok sikert :)
2015. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, igaz, hogy 3-4 óránként a legjobb enni. hogy mennyit, azt leírtam az előbbi válaszomban, összesen számold ki, hogy mennyi kell, és szépen oszd el annyi részre, ahányszor eszel. ami nagoyn fontos: edzés után mindenképpen kell szénhidrát, esetleg lehet egy kicsivel több arányosan, mint a többi étkezésnél. illetve én utolós étkezésre már nem eszek szénhidrátot, de az kábé 8-9 óra utáni kajálást jelent. és fehérje meg zöldség akkor is kell
2015. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek😃
2015. jan. 24. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!