Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kiiktatom az édességet az...

Ha kiiktatom az édességet az étrendemből, akkor tudok egy picit is fogyni?

Figyelt kérdés
Szeretnék megszabadulni kb. 8 kilótól, de ilyen hidegbe nem tudok eljárni futni, se semmit csinálni. Hogy fogyhatnék le, és kb. mennyi idő alatt?
2010. jan. 31. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
hát 1 kiló le tud úgy menni, de ha 8at akarsz fogyni, akkor máson is kell változtatni. nem eszel fehérkenyeret, sok zöldséget-gyümit eszel, nem eszel vöröshúst és sokat iszol de nem cukros löttyöket! az apró részletekre is figyelj oda! például a teát ízesítsd mézzel vagy pl a pirítósra ne sajtkrémet kenj hanem light margarint. a hidegbe is csomó mindent tudsz csinálni! pl otthon torna, hullahoppozás, ugrókötelezés, helybenfutás, súlyzózás.. vagy edzőterem! sok sikert!:)
2010. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt javaslom amit az első válaszoló.Én ezt csinálom 5 hónapja,minimális mozgással(napi fél óra),és leadtam 8 kilót.Bár én nem használok édesítőt,mert nemszeretem,ezért a reggeli kávémba megmaradt a cukor.Inni meg csak csapvizet iszom citromlével ízesítve ha már uncsi.
2010. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is megvontam magamtól az édességet, de ez nekem olyan volt mint az alkoholistától elvonnák a szeszt. Nagyon kemény volt az első időszak. Ez mellett több gyümölcsöt és zöldséget eszem, és így lement 4 hét alatt 5kg.
2010. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!