Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csiinált már valaki hasonlót?...

Csiinált már valaki hasonlót? Szerintem nagyon jo.

Figyelt kérdés
21 vagy 28napos böjtöt fogok tartani. kb 15-20kg feleslegem van. ink 28napos lesz. csak folyadék,mozgás mellette. szerintem lefog menni aza 15kg. sztetek?tapasztalatok?
2010. jan. 30. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem fog lemenni rólad majdnem semmi max. 3-4 kg, viszont az ozmaid nagymértékben leépülnek, a keringési rendszered tönkremegy, és utána meg elkezdesz versenyszerüen hizni (mivel a szervezeted átáll raktározásra.)
2010. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát durvának tűnik, és egészségtelennek is.

Kérdéseim:

1. Szerinted hogy fog kinézni a bőröd a gyors fogyástól?

2. Emellett tudsz normális életvitelt folytatni anélkül, hogy rosszul légy, elájulj, stb?

3. Hogy fogsz a kúra után visszaállni a normális étrendre? Szerintem 2-3 étkezéssel visszahízod, amit leadtál.


Ha viszont le tudsz így fogyni, és egészséges maradsz úgy, hogy közben nem híztál vissza semmit, ja, és még a bőröd sem lötyög, akkor írj, légyszi privibe, mert én is kipróbálom:)

2010. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én ezt nem tartom jó ötletnek. mégpedig azért nem mert ha kezdő vagy, akkor semmiképp nem kéne pár napos lébőjtnél hosszabbat csinálni, a másik dolog meg ha ki is bírod a 28 napot a szervezeted csökkentett üzemmódba kapcsol, amint megint eszel rendesen el fog mindent raktározni. tehát lehet lefogysz valamennyit de azt utána szépen háj formájában vissza hízod. tehát ha volt valamennyi izmod azt el fogod veszíteni és egy még hájasabb testet kapsz vissza. nem ajánlom.
2010. jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Anorexiás voltam. Pont így működött nálam is egy idő után (semmi kaja). Hogy mi lett a vége? Már egy hét után alig volt erőm felkelni, nemhogy sportolni. Ennek ellenére hajtottam magam, gyakran elájultam, szédültem, képtelen voltam teljesíteni a suliban. A mozgás ellenére eleinte csak az izmaim fogytak (nem vittem be fehérjét, ami kellene nekik), csak több, mint 28 nap után kezdett eltűnni a zsír is.

Persze előbb-utóbb abba kellett hagynom, ami nem csak a hízástól való irtózásom miatt volt szörnyen nehéz, hanem azért is, mert összeszűkült a gyomrom, fájt ha ettem, és egy hét alatt többet szedtem vissza, mint amit leadtam.

A te döntésed...

2010. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nagyon jó ötlet. Remélem bele is döglesz.
2010. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megcsinálom;)
2010. jan. 30. 16:12
 7/9 anonim válasza:
100%
Kíváncsian várjuk az eredményt!
2010. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak poénkodsz. Eddig el sem akartam hinni, hogy ilyen hülyék is léteznek... 28 napos éhezés? Te normális vagy? Elmondanád, hogy mire mész ezzel? Akit nem ver az élet, az magát teszi tönkre, jellemző.


Gondolom vagy úgy 60 kiló... elkeserítő ez a mai világ.

2010. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt felejsd el most komojan mondom már három lány meghalt az ilyes féle díétába

másrészt még ha sikerülne is ez nem lesz tartós 2x ugyan akkora leszel mint most inkább haladj aprajával mint h az egészséget rámenjen

2010. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!