Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok lefogyni, az én...

Szöszi1994 kérdése:

Hogyan tudok lefogyni, az én esetemben?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, 173 cm magas és 62 kg. Nem érzem magam jól a bőrömben és le akarok fogyni hogy ne legyen rajtam semennyi felesleg! Kérlek segítsetek! Mit és hogyan csináljak? Mit egyek? Mikor tornázzak?

Bunkó válaszokat ne!


2010. jan. 30. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

pedig az adataid alapján rendbe vagy :) nem lehet h te is ilyen gebére akarsz lefogyni, mint ami manapság divat? :S az nem is szép...

de ha nem akkor íme a recept: egészséges táplálkozás, napi 5× kevés kaja, rendszeres mozgás (nemtorna! aerob mozgás: futás, lépcsőzés, biciklizés 45 percen keresztül), sok folyadék, semmi cukor vagy finom liszt, töménytelen mennyiségű zöldség :)

2010. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Ha fogyni szeretnél akkor reggel tornázz de ne úgy h kiugrasz az ágyból és máris elkezded hanem rendes alapos bemelegitéssel (mert reggel a porcok jobban kopnak!)

és érdemes 30percnél mindenképpen többen tornázni mert 30perc mire beelegnek az izmok szóval ien 15tornának fölösleges neki kezdj! :)

de a többi az úgy van ahogy az előttem lévő leírta. igyál sok vizet. evés napi 5x 6óra után már ne egyél semmit, sok zöldség gyümölcs..

2010. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!