Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 évesen 155cm-esen nem sok...

12 évesen 155cm-esen nem sok ha 54kg vagyok?

Figyelt kérdés
úgy érzem hogy a hasam és a fenekem nagy...:S
2010. jan. 29. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem benne van az elfogadható tartományban, tehát biztos nem vagy egy hájas malac, de lehet h van rajtad egy kis felesleg.

szerintem ha egészséges táplálkozással és mozgással 5-6 kilótól megszabadulsz, akkor abszolút ideális lesz a súlyod :)

de azt is vedd figyelembe, hogy még gyerek vagy, és ha lány vagy, most indulnak be nálad a hormonok, megjön majd az első menzesz, elkeskenyedik a derekad, szélesebb lesz a csípőd, kialakul az alakod... szóval lehet csak most tűnik aránytalannak egy felnőtt vagy egy 20éves testéhez viszonyítva.

2010. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem sok, normál tartományon belül vagy, tornázz rendesen, és nem lesz semmi gond.
2010. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4 kg-t fogyhatnál szerintem:) tényleg normális, de egy lánynak szebb ha teltkarcsú és nem molett
2010. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Dehogyis!Bárcsak én lennék annyi...

Én is 12 éves vagyok, de sajnos 154 cm és 62 kg...hát igen.Nyitottam is ennek egy külön kérdést, nemrég.Megpróbálom elkezdeni a fogyókúrát, és remélem, sikerrel járok...

Tehát nem sok!

2010. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nehogy már 12 évesen itt fogyózzatok. Úgyis hamar megnőtök eltűnik az. És ne figyelj arra mit eszel (ezt úgy értem hogy ne centizd ki a kajád, meg nehogy ezért mondd azt anyunak hogy nem kérsz sütit) inkább sportolj. Persze egy kis gyümi meg zöldség sosem árt. 14/L
2010. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az utolsóval értek egyet. 12 évesen ilyen miatt aggódni teljesen felesleges, badarság. Még gyerek vagy és nőni fogsz sokat és változni is. Majd pár év múlva visszatérhetsz erre a témára:)
2010. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...én is annyi vagyok detto 12 éves 54 kg...engem egy kicsit zavar de mostanában sokan mondták ogy fogytam...ne izgulj! majd ha nőni fogsz akkor lemegy...de ha 155cm vagy akkor tényleg egy ici-pici lemehetne de ne legyen túl hirtelen, mert megnyúlik a bőröd...ui: ne egyél kenyeret és 6 óra után ne sokat...minden ok lesz...hidd el! sok szerencsét! 12/l
2010. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felnőtt nőnek ez a súly ehhez a magassághoz normális. Neked 12 éves tininek azért tűnik soknak, mert már gyerek annyira nem vagy, de az alakod még nem nőiesedett ki. Volt egy tényleg kövér osztálytársnőm általánosban, de miután kinőiesedett az alakja, azóta nem tűnik túlsúlyosnak. Legyél türelmes, mozogj, egyél egészségesen, de ne fogyózz, mert neked az most csak ártana. Ebben a korban csak a kórosan elhízott gyerekeknek szabad fogyózni, és nekik is csak orvosi felügyelet mellett.
2010. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát nektek még jó...én 11 vagyok 149 cm és 54 kg
2014. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!