Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki hogy 17 évesen 155cm vagyok?

Ciki hogy 17 évesen 155cm vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, jóból kicsi is elég, de akkor is...:)

17/L


2009. dec. 3. 08:01
1 2
 1/18 anonim válasza:

Nem ciki egyáltalán, kimondott alacsony növésű vagy, de ez a magasság teljesen normális.


Ha esetleg az a problémád, hogy nem tetszel emiatt másoknak, akkor örömmel jelentem, hogy nincs miért aggódnod.

2009. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki!Én is akkora vagyok. Olyankor gáz, ha vásárolok és persze nem érem el a polcon amit szeretnék:D Olyankor a párom (185 cm!) leveszi vagy felemel, közben persze megpuszilgat:)

Amúgy a férfiak (nem kisfiúk) többnyire szeretik az aprócska nőket, ahogy a nők is a magas pasikat.

Négy fiunk van, és ők is, a párom is 180 cm. felett vannak...de azért nekem a legnagyobb a szám a családban!:DDD

Nőni már nem nagyon fogsz, barátkozz meg a termeteddel:)

2009. dec. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

hát nőni gondoltam, hogy nem fogok,hát így jártam...:)

zavarni nem zavar, csak hát alapból fiatalabbnak nézek ki az arcom miatt,így meg főleg.

a boltban én is sokszor nem érem el a dolgokat,volt egyzser hogy egy bácsi ki is nevetett,hogy akkora vagyok mint a 8 éves unokája...mellesleg, az én 9 éves unokahúgom magasabb nálam...:D

2009. dec. 3. 08:34
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A második vagyok. 17 évesen talán még nem érzed előnyét annak, hogy fiatalabbnak nézel ki a korodnál. Majd 20 év múlva áldod a génjeidet ugyanezért, hidd el.

Ha szerencsés alkat vagy és az arcod is olyan, akkor később ez nagyon jó dolog lesz.

Amikor mi családilag kivonulunk valahová, az emberek nem nagyon tudják hogy mit keresek a sok pasi között, és ki kivel van. Nem nézek ki 20 évesnek 45 évesen, de nehéz meghatározni a koromat. 50 kiló vagyok, nem lóg semmim, farmerban járok és teljesen jól érzem magam.

2009. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Van aki szeretne nagyobb lenni,van aki kisebb ,de azért te is beleférsz a nagy átlagba.
2009. dec. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

tudom,ezzel né is így vagyok.

a korombeliek általában öregítik magukat az öltözködéssel,a sminkkel,stb.

hát én nem tartozom közéjük.az 5évvel idősebb nővéremet nézik 17nek.tudom,hogy ez később csak jól jön:)

és köszönöm még egyszer a válaszokat:)

2009. dec. 3. 09:49
 7/18 anonim ***** válasza:
24 vagyok, keményen 160cm, de szerintem ez a legjobb, mert lehetnek alacsony és magas pasijaid is, dupla esély:D
2009. dec. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 20évesen vagyok 157cm, 48kg. A párom 178cm, tök jó így :)! A tesóm 33éves, 2éves a babája, hasonló alkat mint én. Mikor terhes volt, egy párszor kapott olyan félhangos beszólást, hogy "jó fiatalon vállal gyereket.." haha! Pedig akkor már 30 felett volt! Én olyan 24évesen szeretnék majd szülni, akkor engem 15nek fognak nézni?! Ennyiben zavar, hogy gyereknek néznek (majdnem) felnőtt fejjel..de ha kicsit kifestem magam, a boltban is Jó napot kívánokkal köszönnek, nem Sziával :D! Vicces :D
2009. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

hát sztem én is úgy fogok járni,mint tesód,ha eljön az idő:)

de nem baj,más minden pénzét a botoxra költi,egy gonddal kevesebb!:D

2009. dec. 3. 10:47
 10/18 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen vagyok annyi, mint Te :)
2009. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!