Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 50 évesen még van esélyem?

50 évesen még van esélyem?

Figyelt kérdés
50 éves, gyermekeit egyedül nevelő, túlsúlyos nő vagyok. 3 fiam van, egyik már dolgozik, de a másik kettő még tanul (középiskola). Az évek alatt nem volt lehetőségem magammal foglalkozni -ez meg is látszik rajtam. Mindennél jobban szeretnék lefogyni. Életmód változtatást javasoltok minden fiatalnak. De nekem van 2 rengeteget evő fiam. Van esélyem valahogy lefogyni? Előre is köszönöm, és kérlek benneteket ne viccelődjetek a kommentekben, elég bajom van anélkül is.
2011. nov. 9. 14:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem koplalni kell, csak egészségesebben étkezni. Ez pedig a fiaidnak sem árt. Te pedig nem kell, hogy rengeteget egyél csak azért, mert ők is.
2011. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van esélyed! Némi szervezéssel tudsz úgy főzni, hogy az egész családnak megfelelő legyen. Esetleg többféle köretet készítesz, te nem veszel a tartármártásból, stb.
2011. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem olyan egyszerű, mert olyan étel kell ami laktat.Kétfelé főzni nekem nincs időm. Akinek csak magára van gondja, vagy tudatosabb volt annak könnyebb lehet. De köszönöm.
2011. nov. 9. 15:16
 4/16 anonim ***** válasza:
Pedig csak az a megoldás ha az étkezésen fogod meg a dolgokat. Kétféle köretet tényleg nem idő megcsinálni. Amíg kisül a krumpli a fiaidnak (jaj, de egészségtelen:)),addig megpárolod a zöldségeket. Húsból is vehetsz soványat (pipi, pulyka), egy kicsikét mozoghatsz is, amúgy sincs soha semmi jó a TV-ben..ez remek idő arra, hogy tegyél magadért.
2011. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Megfőzöl egy tartalmasat pl. sárgaborsó főzelék-ez nemigen hizlal, eltelít és nem főzöl többfélét. Van esélyed 50 évesen is lefogyni, ha igazán akarod. Kis mennyiség, többszöri adagban, sok folyadék cukor nélkül, egy kis plusz mozgás és mindjárt fogysz.
2011. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért ne add fel ilyen könnyen. A fogyás az egyedülállóknak is nehéz: méregetni az ételeket, meg egyáltalán kibírni a csökentett adagokat...
2011. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a fiaid rengeteget esznek, neked nem muszáj. (Nem is értem az összefüggést! Addig értem, és meg is értem, hogy nem volt időd magadra.)

Igaza van annak, aki azt írta, hogy a fiaidnak sem árt, ha jobban odafigyelsz az ételre.

Legyen mindig zöldség a kajához, nekik is. Te egyél több zöldséget, kevesebb szénhidrátot, ők meg egyenek több szénhidrátot, kevesebb zöldséggel. Vacsorára neked egyáltalán ne legyen szénhidrát.

+ Kezd el mozogni, először intenzív séta, biciklizés, aztán elmerészkedhetsz edzőterembe is, ahova én járok, ott idősebbek is zumbáznak.

2011. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
adott kalórián belül kell étkezni és sportolni. ennyire egyszerű. nem kell két félét főzni csak tudni kell miből mennyit ehetsz. napi fél óra mozgás meg kell minimum. vagy minden másnap 1 óra.
2011. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ahhoz hogy lefogyj neked is tenned kell.nem kifogásolni,hogy időm 2felé főzni.köretnek pl kb 10perc elékszíteni magadnak pl párolt zöldséget,míg a másik sütőlapon a rizs fő a fiaidnak.ilyen apróságok.vagy kiiktatni a TE étrendedből a (fehér)kenyeret.vagy normálisan vacsorázni,míg a fiaid az ebéd maradékát eszik vacsorára te ehetsz barna kenyeret,sonkával salátával..ilyesmik nem nagy dolgok.vagy csak csirkemellet főzni és enni...na meg persze heti 1x mozgás se ártana gondolom csak van heti 1x 4perc szabadidőd...
2011. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
bocsánat 40 perc akart lenni...:)
2011. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!