Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 50 évesen még van esélyem?

50 évesen még van esélyem?

Figyelt kérdés
50 éves, gyermekeit egyedül nevelő, túlsúlyos nő vagyok. 3 fiam van, egyik már dolgozik, de a másik kettő még tanul (középiskola). Az évek alatt nem volt lehetőségem magammal foglalkozni -ez meg is látszik rajtam. Mindennél jobban szeretnék lefogyni. Életmód változtatást javasoltok minden fiatalnak. De nekem van 2 rengeteget evő fiam. Van esélyem valahogy lefogyni? Előre is köszönöm, és kérlek benneteket ne viccelődjetek a kommentekben, elég bajom van anélkül is.
2011. nov. 9. 14:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kivétel nélkül mentek a zöld kezek.

Eldöntöttem, hogy hétvégenként igyekszem eljutni a közelben egy konditerembe.

Egy kérdés még, nem ciki 50 évesen konditerembe menni?

2011. nov. 9. 16:30
 12/16 anonim ***** válasza:

nem ciki!és ha te annak érzed,gondold azt,h milyen jól fogsz kinézni jövőre a strandon!!!más ne érdekeljen!!

egyébként ha "félsz" kondizni,akkor mehetsz futni,vagy letöltesz pár fitness dvd-t és otthon is csinálhatod..

2011. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet. A kondi csak annyiból lenne jobb, hogy ott tényleg csak magamra figyelhetek. Otthon ezt nekem nehéz megvalósítani.
2011. nov. 9. 16:53
 14/16 anonim ***** válasza:
A sorok között nekem még feltűnt valami. Ha 50 éves vagy, biztos nem olyan kicsik a gyerekeid, hogy egyfolytában pátyolgatni kelljen őket. Azt még egy 4 éves is megérti, hogy anya most tornázik/olvas/pihen, ne zavard...
2011. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem eloszor elkellene donteni, h menyit is szeretnel fogyni, mennyi az ami neked már kényelmesebb és buszke lennel magadra olyan alakkal, és nem dieta hanem eletmodvaltas, mert ha haza jonnek a fiuk kulon kulon, nem kell mindegyikkel leulni kajalni, lenyeg h meglegyen a napi 3étkezés(masok 5x-i étkezest mondanak, szerintem 3 is boven elég), es fokeppen feherjeket enni..én drukkolok neked.
2011. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást. Persze tudom, hogy a gyerekeim nem kisbabák, csak eddig nem foglalkoztam magammal. Gyenge voltam az elmúlt évek alatt, sok gondom volt és az evésbe menekültem. Ez nem mentség tudom, de most tényleg úgy érzem, hogy már eljött az ideje annak, hogy magammal is tördjek.

Mindannyiótoknak köszönöm és azt is hogy nem írtatok bántó szavakat, mert sok olyat olvastam már itt.

Kellett a bíztatás.

2011. nov. 9. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!