Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszerűen képtelen vagyok...

Egyszerűen képtelen vagyok fogyni, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Jelenleg 16 éves vagyok 165cm és 58 kiló.Szeretnék lefogyni 6kg-t de sehogy sem sikerül.

Már egy hónapja diétázom..azaz 1000kalória alatt eszem,heti 5ször futok 5 kilométert és minden nap tornázok.

Egy hónap alatt semmi változást nem tapasztaltam magamon,a súlyom se csökkent és nem is karcsúsodtam,Tisztában vagyok vele hogy 1 hónap alatt nem fogom megváltani a világot de valami eredménynek azért csak kéne lennie..:c

Az elmúlt héten rengeteget sírtam hogy miért nem sikerül és gyűlölöm magam mert erre sem vagyok képes

Nagyon utálok tükörbe nézni

Szükségem lenne a segítségetekre,tapasztalatokra tippekre:)) Előre is köszönöm

Nem egy önsajnáltató lusta dög vagyok tényleg nagyon igyekszem de sehogy sem sikerül.



2014. nov. 17. 22:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%

Miért akarsz fogyni? Még a magasságodhoz az 58 kg is kevés, nemhogy 52!

A lényeg az, hogy ha edzéssel kombinálod a diétát, akkor lehet,hogy kilóba nem látványos a fogyásod, vagy abszolút nem is fogysz, mert 1 izomsejt 10 zsírsejt súlyának felel meg. Tehát, ha sportolsz, akkor az izmod gyarapítod, mialatt eltűnnek a zsírsejtek. Tehát: izmot növelsz, zsírt vesztesz. A te súlyodnál már látni kell a tükörben az eredményt.

2014. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
#10 Igazad van, persze, hogy minden ember más, és nyilván fogyás fog bekövetkezni, de valószínűleg nagyobb arányban fog izmot veszíteni az ember, mert ahhoz előbb nyúl a szervezet. De úgy is lehet érteni amit írtam, hogy a rendszertelenség nem tesz jót a szervezetnek. Ehet valaki csak háromszor is egy nap. De a diétának semmi értelme, ha utána megint összevissza életmódot folytat valaki.
2014. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Diéta egy életre szól. A diéta azt jelenti, hogy egy életen át azt a tápanyagot adod meg a testednek, amire annak egyedileg szüksége van az egészséges élethez.

Amit az emberek napokig/órákig csinálnak, azt fogyókúrának hívják. Meg is érdemlik a következményeit.

2014. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

16 éves vagy. Egyrészről vannak olyan hormonális változások még mindig ebben a korban amik lehet, hogy indokolják, hogy nehezen fogysz.

Másrészt Te az "ideális" súlyod határára vagy alá szeretnél fogyni. Ird be a google-be hogy fogyás, utolsó kiló. Rengeteg cikk van arról -és magamon is tapasztalom- hogy az utolsó néhány kilóhoz a szervezet jobban ragaszkodik. (Palatinus Tünde cikke nem túl kiemelkedő a sorban, de talán ért valamit a témához :D )

Egyáltalán nem biztos hogy bármit is rosszul csináltál (a többiek által ajánlott sárga kapszulát olvasd el, mert biztos tanulsz belőle.)

Mindenkinek változó, hogy mikor indul meg a fogyás. A testvéremmel egyformán (értsd: ugyanazon alapelv, a sárga kapszula által kiszámított értékekkel) kezdtünk enni és hasonlóan edzettünk. Nekem egy hónap múlva neki meg csak 3 hónap múlva mutatott kevesebb súlyt a mérleg, viszont rajta optikailag jobban látszott a változás.

Azt meg nem is értem, hogy ha -a jelenlegi tudásod szerint- mindent megtettél akkor miért gyűlölöd magad??

2014. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nehéz fogyni, ha nincs miből. A te súlyod tökéletes a magasságodhoz, kifejezetten vékony vagy. Az a szerencséd, hogy jól raktároz a szervezeted, és nem sikerül elsorvasztanod magad. Ha tükörbe nézni is utálsz, akkor neked testképzavarod van. Még egy valóban túlsúlyos nő is képes meglátni magában a szépséget, ha egészséges az elméje. Neked egy pszichológust kéne felkeresned, mielőtt tényleg elkezdesz fogyni, és anorexiás leszel.
2015. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Én 163 cm vagyok és 56 kg szerintem nem is kell nagyon fogynod,vagy pedig hazudsz és nem annyi a tömeged ,nem mered megmondani
2015. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy alulműködés? Esetleg?
2015. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 karesz54 válasza:
Várj türelemmel,kitartás és eljön a várva várt erdmény.Habár én nem tertom azt az 58 kilót soknak.
2015. márc. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!