Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Roppant rossz az életmódom, a...

Roppant rossz az életmódom, a fenekem meg hízik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval ez egy hosszú sztory. Reggel 8tól du. 5ig dolgozom, de mire hazaérek este fél 8. Anyu ragaszkodik a közös étkezésekhez, így legalább 8 óra, míg nekiállunk a vacsorának, nem beszélve arról, hogy egyáltalán nem fogyókúrás a kaja. Vacsi előtt már mindenki türelmetlen, mert rám várnak, utána meg tele hassal senkinek sincs kedve futkozni, pláne egy meglehetősen rossz környéken. Fogyózni így nem lehet, ráadásul a helyzetet rontja, h 6 éves koromban lelki dolgok miatt rászoktam a hogyismondjam a "zabálásra". Jelen pill 21 vagyok 165 magas 68 kiló. És ez a szám szép egyenletesen nő, sejthető, h nem a magasság. Ki mit ajánl, ha a családi körülményeket elképzeli úgy, mintha még mindig 6 éves lennék? (hajnali futkorászás, hétvégi testmozgás kizárva, és szigorúan tilos). A nyarat még ki kéne húznom anélkül, h felmennék 70re, ha elkezdődik a suli elszabadulok otthonról (vidékre járok).


Kritizálók könyörgöm kíméljenek, kapok itthon eleget, egyébként minden kérdésre válaszolok.


2008. aug. 13. 00:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

azt találtam ki ebédszünet helyett kéne futni járni, de mit egyek, h előtte/utána ne kavarodjon fel a gyomrom? és hogy ne pusztuljak éhen? a reggelit az ebédet tudom módosítani.

jelen pill reggeli 2 zsemle, ebéd valami főzelék, vgy kínai kaja, vacsora tocsogó zsír, kenyér...

desszertet régóta nem eszek, de nem tudom, mikor jön rám a hirtelen habzsolhatnék, biztos annak is megvan a módszere, h ne fosszam meg magam tőle...

2008. aug. 15. 00:27
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
sajna ha a vacsorán nem változtatsz soha nem fogsz lefogyni akkor fogadd el hogy kövér maradsz és meghizol úgy mint a nagymamád hiába eszel egész nap normálisan ha este beviszel 1000-1500 kalóriát abból mind zsír lesz.nem szép dolog de próbáld átverni őket hogy voltál orvosnál és diétára fogott mert magas a cukrod,koleszterined stb...anyukádat meg pszihológushoz küldeném ha neki az okoz örömet ha tönkreteszi a lánya életét.vagy költözz el otthonról.ha van kedved beszélgetni velem küldj pü.-t.hirtelen semmi okos nem jut ezen kívül eszembe ,de az biztos hogy más nem fogja tudni megoldani helyetted és igenis álj a sarkadra azt akarják hogy beteg kövér ember legyél? senki nincs aki melléd állna a családból?
2008. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Költöznék, de hova és miből. :S még szerencse, h év közben albérletben lakom vidéken.
2008. aug. 15. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!