Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs kedvem lefogyni mit tegyek?

Nincs kedvem lefogyni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarom,utálom alig marad életkedvem kaja nélkül :( De mégis muszáj lenne,mert elég gázos a súlyom. Mit tegyek hogyan motiváljam magam?
2014. szept. 22. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedved, maradj duci.
2014. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Miert muszaj? Mennyire vagy tulsulyos? Osztonozni esetleg ugy tudnad magadat, hogy pl a hutore teszel ki fenykepet a mostani alakodrol es egy olyan kepet, ahogy ki szeretnel nezni. Hatha, es ne feledd, hogy onmagad miatt fogyjal le, mert Te szeretnel. Es sok sikert.
2014. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert nem érzem így jól magam ilyenek járnak a fejemben. Ha lefogyok akkor leszek csak sikeres,akkor leszek a legjobb. Szinte lételemnek tartom a vékonyságot ahogy azt is,hogy azt egyek amihez kedvem van. Nagyon hülyén gondolkodom,de ötletem sincs hogy változtassam meg?
2014. szept. 22. 18:22
 4/6 anonim válasza:
En is ilyen vagyok, ha van rajtam felesleg legszivesebben elbujnek :( bar mar jo uton vagyok a celom fele :) nekem Norbi nagyon sokat segitett. Tudom, hogy nagyon sokan tamadjak es kritizaljak, hogy kamu az egesz, en is ezt tettem regen. De egynap arra gondoltam, hogy egy honqpot adok neki es kiderult, h nagyon jol bevalt. Nem kell feltetlenul rendelni, meg az o termekeit venni, eleg ha a kodokat betartod. Sajna a masodik terhessegemnel teljesen felhagytam ezzel, meg mar elotte is, igy ugye jott vissza. Jelenleg ket honapja csinalom es mar 6 kg-t leadtam. Szoval nekem nagyon bevalt, csak ajanlani tudom, hisz mindent ehetsz a megfelelo idoben.
2014. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és hány kiló?
2014. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Osynho ***** válasza:
A fogyáshoz nem kell (sőt nem is szabad) éhezni, koplalni. Ez az egyik legnagyobb tévhit.
2014. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!