Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetk mennyi idő alatt...

Szerintetk mennyi idő alatt tudok 12-14 kg lefogyni es formasitani a testem?

Figyelt kérdés
Szerintetek januárig sikerülhet? Szep labakat szeretnek. Es erdekelne hogy mivel tudnam elerni. Edzesnek heti 3x futok es labra pedig gulast gondoltam. Etkezsnek napi 4-5x es napi 3liter viz. Szerintetek ez jo? Ha valakinek van valami mas tanacsa szivesen meghalgatom/elfogadom:) elore is koszi:)
2014. szept. 19. 21:13
 1/9 Osynho ***** válasza:
Csak az étrendről nem írtál, pedig az a döntő. :) Január - februárig le lehet ennyit fogyni, de a formásítást nem igazán értem. A formát az izmok adják, de azok nem nőnek, ha fogysz. Ellentétes folyamat, más étrend kell hozzá. Az 5 étkezés (persze nagyon nem mindegy, hogy mi az), sok folyadék jó, ahogy a mozgás is.
2014. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Etkezesnek csirke rozs kenyer zoldseg gyumolcs tojas. Es fogyas mellet "gyurni" izmosodni is szeretnek. Nem sok izmot csak egy kicsit.hogy epp jo legyen.. Semmi izomallat nem szeretnek lenni.:)
2014. szept. 19. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:

150kg ból simán


60ból nem fog menni.

2014. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
72bol szeretnek..:)
2014. szept. 19. 21:41
 5/9 Osynho ***** válasza:
Még egyszer: nem tudsz egyszerre izmosodni és fogyni. Előbbihez többet kell enni, mint amennyit felhasználsz, ebből építkezik a szervezet. A fogyás meg nyilván kalória deficit esetén fog elindulni. Egyszerre nem tudsz sokat és keveset enni.
2014. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaa ertem :( koszi:)
2014. szept. 19. 21:42
 7/9 Osynho ***** válasza:
Nincsmit. :) Nem olyan egyszerű ez jó test dolog. Akár nő, akár férfi az illető. Izmosnak lenni alacsony testzsír mellett kemény meló.
2014. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lany vagyok..:)) es koszonom a valaszokat!:)
2014. szept. 19. 22:46
 9/9 anonim válasza:
Rajtam egy hét alatt már látszott, hogy kezdenek előbújni az eddig elrejtőzött "izmocskáim". Igaz, sokat edzem, diétámmal pedig nem éheztetem magam. Tehát szerintem bármit ellehet érni, csak akarni kell nagyon-nagyon!!!:)
2014. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!