Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Először le kell fogyni, és...

Először le kell fogyni, és csak utána kezdhetek el formásítani?

Figyelt kérdés
Van rajtam 5-6 kg felesleg. Idáig 3 kilót adtam le úgy, hogy fehérjedúsan táplálkoztam, és zumbáztam, sétáltam, bicikliztem, tehát próbáltam aktív lenni. Június elejére szeretném teljesíteni a kitűzött célt (vagy legalább megközelíteni azt). Ám hiába fogyok, látom, hogy a fenekem, combjaim löttyedtek. Ilyenkor mit kell csinálni? Megvárom, amíg lefogyok, és utána tornázni különös tekintettel ezekre a területekre? Vagy most kezdjek el tornázni? De több helyen is olvastam már, hogy addig nem szabad tornázni, amíg van súlyfelesleg, mert akkor zsír alá nő az izom, plusz hogyan szedek úgy izmot a fenekemre (hogy kerek legyen), hogy közben fogyok? Akkor nem lehet izmot építeni, vagy igen? Teljesen megzavarodtam. Ötletek?:)
2013. máj. 10. 21:40
 1/2 dieta ***** válasza:
Fogyni a kalóriadeficittől fogsz ,izom az igénybevétel következtében fejlődik.Az izommunka kalóriát fogyaszt így nem az étel csökkentésével kell elérni a teljes kalóriadeficitet , ezért a legcélszerűbb együtt csinálni.Az izom mindenképpen a zsír alánő a bőrünk alatt egy zsír réteg van még akkor is ha kissé soványak vagyunk.
2013. máj. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Helyes étrend + mozgás = jó fogyókúra. Úgyhogy ne halasztgasd a mozgást!
2013. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!