Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek mikor jött a kattanás...

Nektek mikor jött a kattanás hogy le akartok fogyni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
amikor megláttam a mérlegen, hogy 80... :D
2014. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor 120 felett voltam nem foglalkoztam vele mert semmi nem motivált, nem volt akaraterőm meg semmi. Az egész akkor jött amikor dolgoztam már 3 hónapja és azzal beindult a fogyás a sok mozgás miatt. Utána döbbentem rá hogy mennyit fogytam és ha növelem a mozgást, illetve egészségesebben eszem akkor még többet letudnék dobni magamról. A fogyást idén január közepén kezdtem el, csinálni becsületesen ahogyan időm engedte, és mostanra lement több mint 20 kiló. Jelen esetben abbahagytam sajnos más elfoglaltságok miatt időm nem volt a dologra, valamikor meg semmi erőm, de nem híztam vissza semennyit mert a napi mozgás megvolt így most tartom a súlyom jelen esetben, de szeptembertől újra elfogom kezdeni, és becsületesen fogom csinálni most már kifogás keresések nélkül és azt már eldöntöttem hogy ha lefogytam arra a szintre ami a célom hogy jobban nézzek ki, utána már más lesz a terv izmosodni is szeretnék bár nem akarok kigyúrt állat lenni, csak annyira hogy valami látszata legyen a dolognak hogy van rajtam izom, de a fő célom az hogy egészségesebb legyek és könnyebben mozoghassak.
2014. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint az elsőnél, csak nekem 90 volt.


Ez történt első alkalommal. Fogytam is, de 75-nél megállt a fogyásom - évekre, igaz, közben olyan gyógyszert is kellett szednem, ami nehezítette a körülményeimet -, pedig mindent beleadtam. Bele is törődtem, nem is néztem ki rosszul egyébként. Mostanság viszont nem volt kedvem enni, és fogytam öt kilót. Valahogy megörültem annak, hogy mégiscsak képes még változni a testem, anélkül, hogy különösebben erőlködnék.

2014. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert ha kattanás van, akkor kattanás van.


https://www.youtube.com/watch?v=hnHPTcauVUQ


Ja, amúgy soha, mert girnyó vagyok.

2014. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem akkor amikor megláttam a rólam készült képeket amik az egyik bulin készültek. azt megláttam és rájöttem, hogy nagyon meghiztam, pedig azt hittem előtte, hogy a hasam kicsit nagyobb lett oszt ennyi. ha meglátod magad kivülről akkor tuti neked is le fog esni.
2014. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
már nekem is megvolt 2 hónapja a kattanás ;) a képeken láttam én is plusz rááltam a mérlegre és láttam hogy ha most nem változtattok akor lassan 80 kg leszek a 165 cm-hez :S 74 kg-san kezdtem el a diétát azóta 67 vagyok :) Úgy gondoltam 15-20 kg kicsit könnyebb leadni mint 30-50 kg-okat. És gondolkodom már a gyermekvállaláson is, könnyebb 55 kg-an elkezdeni a terheséget és mondjuk pl. 65 kg-an megszülni majd lefogyni mint 100 kg-ból 55-re.
2014. aug. 23. 12:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Első szülésem után, szóval 23 éve. :) Azóta sem sikerült.
2014. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hogy nem sikerül 23 év alatt lefogyni?
2014. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
125 kiló voltam és teljesen ugyanaz a történetem mint a 2. válaszolónak. Most 90 kiló környékén mozgok és a napjaim részévé vált a mindennapos edzés.
2014. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!